Całkiem nowa fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych jednej z najpopularniejszych aktorek w Polsce dosłownie mrozi krew w żyłach. Joanna Jabłczyńska wylądowała w szpitalnym łóżku. Fani nie kryją niepokoju. Co takiego się stało?!

Joanna Jabłczyńska to bez cienia wątpliwości osobowość należąca do tych, którzy swoją największą popularność zdobyli nie w sieci, a dzięki umiejętnościom aktorskim prezentowanym w telewizji, a także na deskach teatru.

Kobieta od samego debiutu na szklanym ekranie zaskarbiła sobie tysiące fanów, którzy uwielbiają ją po dziś dzień - jej kariera bowiem nie gaśnie, a ciągle nabiera rozpędu. Aktorka poza tym jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się nie tylko informacjami dotyczącymi życia zawodowego, ale także prywatnego – czym często motywuje, gdyż prowadzi bardzo sportowy tryb życia.

Przebywa na SOR-ze!

Tak, to prawda! Najnowsza opublikowana fotka, a także podpis mówią same za siebie. Niestety, aktorka złamała nogę i trafiła do szpitala. Musiała przez to odwołać swój udział w najbliższych spektaklach i przeprosiła za to fanów.

- Choć to zdjęcie niesie w sobie mnóstwo smutku i złości, to czuje się w obowiązku je opublikować. W najbliższy weekend miałam zagrać spektakl (…), a zamiast zdjęć ze sceny i planu, mogę wrzucić tylko zdjęcie z SOR-u - napisała zasmucona.