Adriana Berkowicza poznaliśmy w jednej z edycji programu „Rolnik szuka żony”. Mężczyzna związał się z Iloną Kurzeją, jednak finalnie para rozstała się. Od głośnego „zerwania” minęło już ponad pół roku.

Oboje zajmują się teraz swoimi pasjami!

Nie da się ukryć, że fani pary mieli nadzieję na wielki powrót Adriana i Ilony. Okazuje się jednak, że mimo iż oboje nie znaleźli od tego czasu nowego partnera, to ani myślą o tym, aby ponownie stworzyć związek.

Co więcej, to właśnie Ilona musiała po rozstaniu wyprowadzić się od Adriana. Kobieta samodzielnie zorganizowała transport swoich rzeczy, a także koni, które razem z nią przyjechał do gospodarstwa.

- Nie chcę składać żadnych oświadczeń, pragnę tylko poinformować, że od dnia 21.04.2021r. przenoszę moją "Wymarzoną Stajnię" do Wałbrzycha. Więcej szczegółów na @wymarzona_stajnia. Przepraszam moich wszystkich klientów za tą nagłą zmianę, dziękuję za wspaniałe chwile spędzone wśród koni i proszę o wyrozumiałość w tych ciężkich dla mnie czasach – pisała wówczas Ilona.

Ogromne zmiany w życiu Adriana!

Jak podaje portal Pomponik, obecnie Ilona mieszka w Wałbrzychu i dalej pielęgnuje swoją pasję czyli jazdę konną. Dodatkowo czerpie dochody reklamując akcesoria dla koni oraz ubrania.

Poważne zmiany zaszły natomiast w życiu Adriana, który po rozstaniu z Iloną zrezygnował z hodowli koni. Obecnie mężczyzna odnalazł swoją nową pasję, którą okazały się być psy. Od niedawna w jego posiadaniu są dwie suczki rasy Golden retriever, które cierpliwie szkoli i zabiera na wystawy!

Jak zatem widać, ani Ilona, ani Adrian nie znaleźli jeszcze swojej drugiej połówki i w spokoju angażują się w swoje pasje!

Jak informował portal "Życie Polska": MAŁGORZATA OSTROWSKA-KRÓLIKOWSKA PODZIELIŁA SIĘ PORUSZAJĄCYM WPISEM W SIECI. AKTORKA PRZEKONUJE, CO TRZEBA PRZESTAĆ TRAKTOWAĆ JAKO TABU. O CO CHODZI

Przypomnij sobie: GIS WYDAŁ SPECJALNY KOMUNIKAT W SPRAWIE BEZPIECZEŃSTWA ŻYWNOŚCI. ZNANA SIEĆ HANDLOWA WYCOFUJE POPULARNY PRODUKT SPOŻYWCZY. LEPIEJ GO NIE SPOŻYWAĆ

Portal "Życie Polska" pisał również: WYDAŁO SIĘ, CO DZIEJE SIĘ Z ZAROBKAMI BEATY KOZIDRAK. WOKALISTKA TRACI POTĘŻNE PIENIĄDZE Z DNIA NA DZIEŃ. SYTUACJA PIOSENKARKI NIE JEST OPTYMISTYCZNA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: PORUSZAJĄCE INFORMACJE O STANIE ZDROWIA ELŻBIETY II! MONARCHINI SPĘDZIŁA OSTATNIĄ NOC W SZPITALU. PODDANI SIĘ MARTWIĄ. CO OBECNIE DZIEJE SIĘ Z KRÓLOWĄ