Jak doskonale pamiętamy jeszcze do niedawna Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej, figurował na listach partii Prawo i Sprawiedliwość. Jednak od pewnego czasu polityk nie chce być utożsamiany z partią Jarosława Kaczyńskiego.

Marcin Dubieniecki nie przebiera w słowach!

Co więcej, jak przypomina portal Super Express, od pewnego czasu Marcin Dubieniecki wystosowuje kąśliwe uwagi do polityki prowadzonej przez obecną partię rządzącą. Niedawno w mediach społecznościowych mocno skrytykował Nowy Ład, który już od stycznia ma zostać wprowadzony w naszym kraju.

W komentarzu zamieszczonym na Twitterze odniósł się do wpisu dziennikarza – Tomasza Lisa. Marcin Dubieniecki mocno zaznaczył swoje stanowisko pisząc, że niebawem nie będzie opłacało się pracować, a lepiej będzie czekać na pomoc od państwa.

Kolejny mocny komentarz!

Teraz nie pozostawił bez komentarza wpisu Romana Giertycha. Były wicepremier skomentował bowiem na swoim Twitterze zachowanie Ryszarda Czarneckiego – polityka partii Prawo i Sprawiedliwość.

- Ponoć do świeżo utworzonej Rady Kosmicznej zwrócił się Ryszard Czarnecki pytając ile kilometrów jest do Marsa… - napisał Roman Giertych.

Marcin Dubieniecki postanowił skomentować wpis polityka i dodał kąśliwą uwagę na temat rzekomej rozmowy Ryszarda Czarneckiego.

- Ma duże szanse. Dużo rozmawialiśmy kiedyś o jego podróży na Marsa – napisał były mąż Marty Kaczyńskiej.