Marta Manowska obdarzona jest przez swoich fanów ogromną sympatią. Prowadząca znany program „Rolnik szuka żony” zdobyła w ostatnim czasie ogromną sławę, a w jej życiu nieustannie zachodzą wielkie zmiany. Czy ostatnie zdjęcie to zapowiedź kolejnych?

Marta Manowska jest uwielbiana przez publiczność!

Znana gwiazda jest prowadzącą nie tylko program „Rolnik szuka żony”, ale w roli gospodyni możemy zobaczyć ją także w „Sanatorium miłości’. Jak się okazuje, to właśnie na planie tego drugiego programu Marta Manowska poznała miłość swojego życia.

Ukochany Marty Manowskiej zajmuje się realizacją dźwięku. Zakochani nie chcą jednak pokazywać swojego uczucia w mediach i w sieci nie pojawiają się na razie ich wspólne zdjęcia.

Szykują się ogromne zmiany w życiu gwiazdy?

Jak podaje portal Super Express, w ostatnim czasie Marta Manowska przebywa na egzotycznych wakacjach, a zdjęcia z pobytu opublikowała ostatnio na swoim Instagramie. Celebrytka pokazała oczywiście piękne widoki, jednak uwagę fanów przykuł olbrzymi pierścionek, jaki znajdował się na serdecznym palcu Marty Manowskiej.

Czy to zapowiedź ogromnych zmian w życiu gwiazdy i czy wszystko wskazuje na to, że celebrytka już niebawem przyjmie oświadczyny od swojego ukochanego? Fani nie mogą się już doczekać informacji na ten temat i wszyscy mocno kibicują szczęściu Marty Manowskiej!