Edyta Górniak już wiele lat temu przyznała, że sama nie podeszła do matury, bowiem w czasie przedmaturalnym mieszkała i pracowała w Nowym Jorku, a na przygotowanie do egzaminu maturalnego nie starczyło jej czasu. Co więcej, gwiazda zaznaczyła, że w kwestii matury pozostawi także wolny wybór swojemu synowi Allanowi.

Gwiazda będzie wspierać swojego syna

Jak podaje portal Pomponik, znana piosenkarka uważa, że matura nie jest gwarancją dalszych osiągnięć. Jakiego zdania jest natomiast syn gwiazdy?

Okazuje się, że na samym początku Allan Krupa chciał zdawać maturę, a następnie złożyć dokumenty na studia. Ostatnio chłopak wyznał jednak w mediach społecznościowych, że nie zamierza zdawać egzaminu dojrzałości bowiem uważa to za stratę czasu!

Dziadkowie nie są zachwyceni tym pomysłem!

Co ciekawe, Allan Krupa wyznał, że swoje życie chciałby poświęcić tworzeniu muzyki, bowiem od wielu lat to właśnie tym interesuje się najbardziej. Nikt nie ma chyba wątpliwości, że Edyta Górniak wspiera swojego syna w jego decyzjach. Jednak tygodnik „Na żywo” donosi, że nieco inne zdanie w tej kwestii mają dziadkowie Allana.

- (...) Pani Grażyna, jak każda kochająca babcia, chciałaby, żeby jej wnuk zdał maturę i mógł w przyszłości wybrać studia, które go interesują – możemy przeczytać w „Na żywo”.

Warto jednak zaznaczyć, że dziadkowie nie zamierzają ingerować w decyzję ich wnuka. Jednak chcieliby dla niego jak najlepiej i ich marzeniem jest, aby Allan dalej się rozwijał.

Jak informował portal "Życie Polska": MIMO KRYZYSU TADEUSZ RYDZYK NIE MA POWODÓW DO NARZEKAŃ! JEGO ZYSKI PRZEROSŁY WSZYSTKIE OCZEKIWANIA

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE W RODZINIE PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO. MŁODY SIOSTRZENIEC SZEFA POLSKIEGO RZĄDU ZOSTAŁ ZATRZYMANY. RELACJA ŚWIADKA POWALA NA KOLANA

Portal "Życie Polska" pisał również: NIESTOSOWANE ZACHOWANIE MĘŻA DODY! JAK WIDAĆ MĘŻCZYZNA OBRAŻA NIE TYLKO SWOJĄ PARTNERKĘ, ALE I INNE KOBIETY. TAKIE KOMENTARZE SĄ NIE NA MIEJSCU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIADOMO, CO STAŁO SIĘ ZE SŁYNNYMI GRYCANKAMI! TAK POTOCZYŁY SIĘ LOSY MARTY GRYCAN I JEJ CÓREK. KIEDYŚ BYŁY NA USTACH MILIONÓW POLAKÓW. CO ROBIĄ DZIŚ