Jakiś czas temu Doda podała do wiadomości publicznej, że zamierza rozwieźć się ze swoim mężem – Emilem Stępniem. Jak jednak doskonale wiemy rozstanie nie przebiega w pokojowych stosunkach!

Doda znalazła się w trudnej relacji!

Jak przypomina portal Super Express niedawno do sieci trafiło nagranie, na którym słychać jak Doda, Emil Stępień oraz adwokaci mężczyzny rozmawiają, w pewnej chwili mężczyzna podnosi głos na swoją żonę twierdząc, że krzyczy bowiem Doda drażni go swoim zachowaniem.

Co więcej, niedawno mąż Dody stwierdził, że jego żona nie jest tak bardzo zdolna, za jaką się uważa. Gwiazda podczas jednego z wywiadów zaznaczyła natomiast, że jej mąż traktował ją źle tyle razy, że jego obecne docinki nie robią już na niej żadnego wrażenia.

- Emil potrafił przyjść uśmiechnięty na plan i do ucha mi powiedzieć: "Jesteś piątym kołem u wozu i nikt cię tutaj nie chce. I nikt cię nie lubi. Jestem nikim beze mnie. Jesteś tutaj tylko dzięki mnie. Nie zasłużyłaś. Ale masz" – wyznała Doda podczas konferencji prasowej.

Emil Stępień nie jest zbyt serdeczny dla innych

Warto tutaj wspomnieć, że dziś trafił do sieci oficjalny plakat filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Pod postem opublikowanym przez Dodę natychmiast pojawiły się komentarze od fanów, którzy nie szczędzili komplementów.

Plakat pojawił się także na profilu Emila Stępnia, gdzie jedna z obserwujących skomentowała go pisząc, że Doda wykonała świetną robotę. Pod komentarzem natychmiast pojawiła się odpowiedź samego Emila Stępnia, który obraził kobietę wytykając jej jedzenie ciasta, które o wiele wcześniej upamiętniła na swoim profilu. Kobieta zaznaczyła także, że już wcześniej Emil Stępień obraził ją twierdząc, że nie powinna zostać matką!

Jak zatem widać mężczyzna nie ogranicza się jedynie do obrażania swojej żony, ale z łatwością przychodzi mu także uszczypliwe komentowanie innych kobiet!

Jak informował portal "Życie Polska": MIMO KRYZYSU TADEUSZ RYDZYK NIE MA POWODÓW DO NARZEKAŃ! JEGO ZYSKI PRZEROSŁY WSZYSTKIE OCZEKIWANIA

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE W RODZINIE PREMIERA MATEUSZA MORAWIECKIEGO. MŁODY SIOSTRZENIEC SZEFA POLSKIEGO RZĄDU ZOSTAŁ ZATRZYMANY. RELACJA ŚWIADKA POWALA NA KOLANA

Portal "Życie Polska" pisał również: ZADZIWIAJĄCE PLANY MEGHAN MARKLE I KSIĘCIA HARRY’EGO WOBEC CÓRKI. WIELE WSKAZUJE NA TO, ŻE KRÓLOWA SZYBKO NIE ZOBACZY PRAWNUCZKI. DECYZJA JUŻ PODJĘTA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIADOMO, CO STAŁO SIĘ ZE SŁYNNYMI GRYCANKAMI! TAK POTOCZYŁY SIĘ LOSY MARTY GRYCAN I JEJ CÓREK. KIEDYŚ BYŁY NA USTACH MILIONÓW POLAKÓW. CO ROBIĄ DZIŚ