Nie da się ukryć, że Agata Duda w roli Pierwszej Damy sprawdza się dość dobrze. Żona prezydenta zawsze poświęca dużo czasu na spotkania ze społecznością. Czy i tym razem odpowie na ważny apel?

Bardzo ważne słowa

Jak przypomina portal Super Express, Pierwsza Dama niejednokrotnie uczestniczyła w spotkaniach w szkołach, przedszkolach czy domach dziecka. Nie da się ukryć, że los dzieci nie jest jej obcy, bowiem sama Agata Duda z wykształcenia jest nauczycielką.

Pierwsza Dama nigdy nie zapominała także o starszych osobach i chętnie odwiedzała domy spokojnej starości. Żona Andrzeja Dudy nie stroniła także od udziału w akcjach charytatywnych czy też kampaniach zdrowotnych.

Członkowie fundacji Krąg Siostrzeństwa postanowily zatem zwrócić się do Pierwszej Damy z prośbą o interwencję w sprawie osób, które przebywają obecnie na granicy polsko – białoruskiej.

Jaka będzie reakcja Pierwszej Damy?

- Pełniona przez Panią funkcja umożliwia aktywne działania w tym obszarze, dlatego zwracamy się z gorącą prośbą i apelem, by zechciała Pani skorzystać ze swoich uprawnień i wstawiła się za tymi skrzywdzonymi przez los ludźmi – brzmi fragment apelu skierowanego do Pierwszej Damy.

Co więcej, członkowie fundacji odwołali się także do wartości rodzinnych, jakie Pierwszej Damie oraz Prezydentowi RP nie są obce. W apelu odwołano się także do ś.p. Marii Kaczyńskiej, która wstawiła się za uchodźczynią z Czeczeni.

Czy zatem Pierwsza Dama odpowie na ważny apel i wstawi się za uchodźcami, którzy próbują dostać się do naszego kraju?

Jak informował portal "Życie Polska": NA JAW WYSZŁY NOWE FAKTY DOTYCZĄCE ZAGINIONEJ PRZED LATY MADELEINE. RODZICE DZIEWCZYNKI POSTANOWILI PRZERWAĆ MILCZENIE. CZY WIERZĄ W JEJ ODSZUKANIE

Przypomnij sobie: WYSZŁO NA JAW, ŻE IZABELA MAŁYSZ MA DRUGI DOM! ŻONA SŁYNNEGO SKOCZKA POSTANOWIŁA POKAZAĆ UROKLIWE MIEJSCE. INTERNAUCI ZACHWYCENI WSPANIAŁYMI WIDOKAMI

Portal "Życie Polska" pisał również: PLOTKI KRĄŻĄCE O DANIELU MARTYNIUKU JEDNAK SĄ PRAWDZIWE? GŁOS W SPRAWIE ZABRAŁ KRÓL DISCO POLO. CO O SYNU POWIEDZIAŁ ZENEK MARTYNIUK? MOCNE WIEŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TOMASZ STOCKINGER ZABRAŁ GŁOS W SPRAWIE PORAŻAJĄCYCH DONIESIEŃ MEDIALNYCH. AKTOR SERIALU „KLAN” TWIERDZI, ŻE GO WROBIONO! WYPARŁ SIĘ WSZYSTKIEGO