Nie da się ukryć, że w życiu każdego nas wartości katolickie, w których zostaliśmy wychowywani nierzadko schodzą na dalszy plan. Podczas zmagań z codziennością niedziela staje się dla nas dniem przeznaczonym na odpoczynek i złapanie oddechu przed kolejnym ciężkim tygodniem i przez to zapominamy o Bogu.

Aktor w młodości mocno zbłądził

Okazuje się, że dzieje się tak także w życiu osób zaangażowanych w show – biznes. Jak informuje portal Super Express, Marcin Mroczek przyznał w rozmowie z dziennikarzami magazynu Fronda, że przez pewien czas daleko mu było do Boga.

Jak zaznaczył aktor niedziela była dla niego dniem, w którym mocno skupiał się na nauce i studiach, bowiem nie miał na to czasu w ciągu tygodnia, kiedy to nieustannie musiał być obecny na nagraniach do serialu „M jak miłość”. Co więcej, aktor dodał, że przechodził także młodzieńczy bunt i nie chciał chodzić na niedzielne msze.

Teraz stara się wszystko naprawić

Znany aktor wyznał jednak, że w ostatnim czasie jego relacja z Bogiem uległa poważnej zmianie. Wszystko wskazuje na to, że Marcin Mroczek nawrócił się i teraz Bóg oraz religia zajmują bardzo ważne miejsce w jego życiu.

- Każdego dnia, zaraz po tym, jak się budzę, mówię "Panie Boże, fajnie, że jesteś" i odmawiam modlitwę poranną. Potem zaś przez cały dzień staram się pamiętać o Bogu. Kiedy mam jakieś zadania do zrealizowania, proszę Go o wsparcie, kiedy coś mi się udaje, dziękuję Mu za to – mówił aktor podczas wywiadu.

Co więcej, Marcin Mroczek zaznaczył także, że od pewnego czasu regularnie uczęszcza na niedzielną Eucharystię i jest to dla niego bardzo ważna sprawa.

Jak informował portal "Życie Polska": POLSKI ŁAD NIE BĘDZIE KORZYSTNY DLA WSZYSTKICH. WIELU EMERYTÓW MOŻE SPORO STRACIĆ NA WPROWADZONYCH ZMIANACH

Przypomnij sobie: JAK WYGLĄDAŁA WALKA Z CIĘŻKĄ CHOROBĄ JERZEGO STUHRA? KRYSTYNA JANDA PRZYWOŁAŁA PORUSZAJĄCE WSPOMNIENIA Z TEGO CZASU. PEWNA SYTUACJA JĄ WZRUSZYŁA

Portal "Życie Polska" pisał również: SMUTNE INFORMACJE DOTARŁY DO MEDIÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS ZNANEGO I BARDZO CENIONEGO AKTORA. MILIONY POLAKÓW PAMIĘTAJĄ GO Z „NOCY I DNI”. MIAŁ 89 LAT

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: CÓRKA ANNY PRZYBYLSKIEJ NADAL NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z TYM, CO SIĘ STAŁO. OLIWIA BIENIUK WSPOMINA MAMĘ