Jak informuje portal Pudelek, Barbara Sienkiewicz znana jest z kilku ról, które odegrała w polskich serialach. Okazuje się jednak, ze to nie aktorstwo spowodowało jej sławę, a coś zupełnie innego!

Niesamowita historia!

Barbara Sienkiewicz w 2015 roku ujawniła, że w wieku 60 lat, dzięki in vitro, urodziła bliźniaki! Ta informacja bardzo szybko rozprzestrzeniła się w mediach i kobieta otrzymała przydomek „najstarszej matki w Polsce”.

Co jednak ciekawe, Barbara Sienkiewicz nie mogła otrzymać zasiłku macierzyńskiego, bowiem pobierała już emeryturę. Z tego też powodu zwróciła się do kancelarii premiera o pomoc i przyznanie jej dodatkowych zasiłków, aby mogła wychować dwójkę swoich dzieci – Piotra i Annę. Finalnie kobieta otrzymała zaledwie zasiłek 500 plus!

Jak obecnie wygląda życie rodziny?

Po pewnym czasie Barbara Sienkiewicz zdecydowała się usunąć w cień i zaprzestała medialnych wywiadów. Obecnie, jak donosi magazyn VIVA, kobieta skupia się na wychowaniu swoich dzieci. Razem z dziećmi oraz swoją mamą, która obecnie porusza się na wózku i wymaga nieustannej opieki, mieszkają w stolicy.

Warto także dodać, że Piotr zmaga się z wzmożonym napięciem mięśniowym, a także przeszedł bardzo wymagające i kosztowne leczenie wady wzroku. Obecnie chłopak radzi sobie bardzo dobrze, jednak jak zaznacza magazyn VIVA, Barbara Sienkiewicz obawia się o to, co czeka jej dzieci w dalszym życiu i czy z jej powodu nie będą wyśmiewane i szykanowane w społeczeństwie.