Najnowsze informacje dotyczące Izabeli Małysz oraz Magdy Gessler mogą zaskoczyć! Choć mogłoby się wydawać, że panie mają ze sobą niewiele wspólnego, okazuje się, że tak naprawdę wiele je łączy! Żona Adama Małysza przerwała milczenie po tym, co zrobiła Magda Gessler. Kobieta ogłosiła to w sieci. Można się zdziwić... O co chodzi?

Magda Gessler to postać, którą znają niemalże wszyscy – zarówno młodsza część widzów przed telewizorami, jak i starsza. Ta charakterystyczna kobieta będąca najpopularniejszą restauratorką w Polsce przez lata swojej działalności w branży gastronomicznej, ale także w świecie show – biznesu zyskała miano królowej.

Magda Gessler jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie ma tysiące fanów - nie tylko dzięki swojej ogromnej wiedzy w tematyce kulinarnej, ale także dzięki swojej oryginalnej osobowości.

Okazuje się, że jej droga do sukcesu nie była tak kolorowa, o czym pisze w swojej biografii.

Izabela Małysz przerwała milczenie

Choć żona jednego z najpopularniejszych sportowców w Polsce również znana jest wszystkim, nie jest aż tak aktywna w sieci.

Mimo to ostatnio na sowim Instastories zamieściła intrygującą relację - było to zdjęcie biografii Magdy Gessler oraz podziękowania w stronę restauratorki. Można się domyślić, że państwo Małysz otrzymali książkę w prezencie.

Małysz/ sport.se.pl