Mariusz Kozak prowadzący rozmowy z celebrytami na swoim kanale na YouTube, porozmawiał z Andrzejem "Piaskiem" Piasecznym o tym, co się ostatnio dzieje w kraju i wokół samego artysty. 50-latek nie ukrywał zainteresowania przedstawianymi mu zagadnieniami, a także ostro skrytykował - jednogłosnie z prowadzącym rozmowę - działania obecnego rządu.

Andrzej Piaseczny nie kryje oburzenia

Panowie skrytykowali między innymi pomysł polityków, aby zakazać osobom transpłciowym przeprowadzania procederu zmiany płci. Podczas rozmowy poruszone zostały różne trudne kwestie, które podsycone odpowiednio przez polityków ustami mediów, stają się powodem do zaciekłych walk wewnątrz społeczeństwa...

Panowie porozmawiali sobie także o przeszłości Andrzeja "Piaska" Piasecznego i o tym, że kiedys będąc w związkach z kobietami, był na etapie poszukiwań, nauki siebie i odkrywania tego, co wiele lat później zostało powiedziane głośno na antenie Radia ZET.

Z wypowiedzią artysty może się z pewnością utożsamić wielu ludzi na całym świecie - Jestem tylko człowiekiem i poszukiwałem siebie. Staram się być rozsądnym człowiekiem i chciałbym prosić o ten rozsądek po stronie adwersarza, rozmówcy, bo jesteśmy ludźmi. Człowieczeństwo polega na tym, że jesteśmy jakoś w rozkroku, jakoś pośrodku i ja z całą pewnością trochę będę.

Co o tym sądzicie?

Polecamy przeczytać także:

"Pytanie na śniadanie" sobie nagrabiło. Widzowie są wściekli. O co poszło

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki mają co świętować. Ich związek przetrwał już sześć miesięcy

Iwona Mazurkiewicz z "Sanatorium miłości" szczerze o swoim uczuciu do Gerarda. Bardzo wzruszające słowa