Nie ulega wątpliwości, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki to para celebrytów, którą mocno interesują się tabloidy i internauci. Ich związek trwa już pół roku, co w życiu pary jest sporym osiągnięciem.

Nikodem Rozbicki romantycznie podkreślił powagę tej chwili

Szósta miesięcznica związku, to w wielu przypadkach kawał czasu i można już mówić o początkach stałego związku. W świecie celebrytów, gdzie piękni ludzie narażeni są ciągle na pokusy i wzajemny brak czasu, trudno jest utrzymać stały, zdrowy i stabilny związek, co widzieliśmy na przykładzie Antoniego Królikowskiego i Joanny Opozdy.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez joanna opozda (@asiaopozda)

Ta para także utrzymała się kilka miesięcy, jednak ku smutkowi fanów, celebryci się rozstali. Czy z Julią Wieniawą i Nikodemem Rozbickim będzie inaczej?

Jak widać na mediach społecznościowych, aktorzy mocno przypadli sobie do gustu.

Na InstaStory Julii Wieniawy pojawiło się zdjęcie bukietu róż, który aktorka otrzymała od swojego ukochanego z okazji szóstej miesięcznicy ich związku.

Instagram

Jak widać, zakochany młodzieniec pragnie czcić każdy miesiąc spędzony z Julią, co zapowiada się całkiem ciekawie dla fanów i tabloidów.

Nam pozostaje życzyć parze wszystkiego dobrego i mnóstwa cierpliwości w budowaniu związku!

O tym się mówi: Ania Bardowska jest mistrzynią kuchni. Pochwaliła się też jej wnętrzem

Zerknij tutaj: Kasia Cichopek i Marcin Hakiel doczekali się prywatnego fotografa. Choć jest nieletni, ma duży talent

Nie przegap: Szczere odpowiedzi na różnorodne pytania fanów. Córka Adama Małysza ujawniła szczegóły ze swojego życia. Wiadomo co powiedziała Karolina Małysz