Gdy widzowie usłyszeli zapowiedź jednego z poruszanych w programie śniadaniowym tematów, fala krytyki spadła na "Pytanie na śniadanie". O co poszło w tej aferze?

"Czy dziewczyna z nadwagą nie może mieć przystojnego chłopaka?"

Choć realizatorom śniadaniówki Telewizji Polskiej chodziło o krytykę i hejt lejący się na bardziej krągłe panie, których przystojnym mężczyznom wszyscy się dziwią, że "taką grubą" wybrali, internauci nie pozostawili suchej nitki na "Pytaniu na śniadanie".

Już za chwilę w #PnŚ: Kobiety plus size wyśmiewane i hejtowane! Czy dziewczyna z nadwagą nie może mieć przystojnego chłopaka?!? Co myślicie? Komentujcie i włączcie TVP2 - brzmi opis zdjęcia w zapowiedzi tematu.

Producenci programu i autorzy tematu nie spodziewali się, że formuła spotka się z tak nrgatywnym odbiorem. Fala krytyki spadła na nich za to, że rozpoczęli polemikę na temat kobiet z nadwagą, którym odmawia się urody i czaru, którymi mogłyby zdobyć serce "przystojniaka".

Jednak czy nie jest tak, że obecnie każdy "wałeczek" odbierany jest jako plus size? Poza tym, nie powinno się dyskutować o gustach i o tym, który z panów zasługuje na miano przystojniaka bardziej, od innych. Komentarze nie pozostawiają złudzeń...

Czego wy uczycie w tej telewizji? Potem zdziwienie że w szkole się wyśmiewają przez wygląd czy ubranie. Co to za pytanie czy kobieta plus size może mieć przystojnego faceta? Co to znaczy? Mi się może podobać Maklowicz a tobie Pudzianoswski. To są gusta. A kobieta plus size to żadne inwalidztwo

"Pytanie na śniadanie" od razu podjęło rękawice tłumacząc oburzonej internautce, że treść zagadnienia nie jest ich zagadnieniem, a hejterów krytykujących bardziej krągłe panie.

czy zrozumiała Pani, że to nie nasze pytanie, tylko hejterów, którzy takim pytaniem wyśmiewali tę kobietę? O tym była ta rozmowa, pozdrawiamy serdecznie 🤗

A co Wy o tym sądzicie? Czy poruszony temat był sformułowany fortunnie?

Polecamy także do przeczytania:

Żona mistera pochwaliła się życiowymi zmianami. Co słychać u Kamili Maślak

Klaudia El Dursi zaliczyła modową wpadkę. Ta sukienka nie wyglądała najlepiej na prowadzącej „Hotel Paradaise”