Mówi się, że zarówno mama, jak i dziecko, które urodziło się po ponad 30 tygodniach, mają się dobrze.

Według doniesień, 11-letnia dziewczynka została najmłodszą matką w Wielkiej Brytanii po tym, jak urodziła na początku tego miesiąca, gdy zaszła w ciążę w wieku zaledwie 10 lat.

Kim jest jedenastoletnie dziecko, które urodziło dziecko i kto jej to zrobił?!

Matka i jej dziecko, które urodziło się po ponad 30 tygodniach ciąży, są zdrowe i otoczone opieką. Dziewczyna nie została ujawniona, ani jej dane osobowe. Według The Sun jej rodzina nie miała pojęcia, że ​​jest w ciąży. Gazeta poinformowała, że ​​sprawa jest badana przez służby socjalne i szefów rad.

Zanim 11-latka urodziła, najmłodszą matką w Wielkiej Brytanii była Tressa Middleton, która miała zaledwie 12 lat, gdy urodziła dziecko w 2006 roku.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Tribun Style (@tribunstyle)

Middleton, która ma teraz około 20 lat, zaszła w ciążę po tym, jak została wykorzystana przez swojego brata.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez nxtME (@nxtmeorg)

Jej dziecko trafiło do opieki społecznej, a jej brat trafił do więzienia. Doktor Cooper powiedział, że „około jeden na 2500 urodzeń” zdarza się komuś, kto albo nie wiedział, że jest w ciąży, albo ukrywa to przed rodziną i przyjaciółmi.

W 2014 roku 12-letniej matce i 13-letniemu ojcu urodziło się dziecko, co jest najniższym łącznym wiekiem rodziców w Wielkiej Brytanii. W 2017 roku poinformowano, że kolejna 11-letnia dziewczynka urodziła, ale nie ujawniono dalszych szczegółów.

Doktor słońca Carol Cooper powiedziała: „To najmłodsza matka, o której słyszałem. „Średni wiek, w którym dziewczyna zaczyna dojrzewać, to 11 lat, chociaż może to być w dowolnym momencie między 8 a 14 rokiem życia lub mniej.

Waga wpływa na wiele hormonów. „Ponieważ dzieci są cięższe, w dzisiejszych czasach dojrzewanie następuje wcześniej”. Dodała: „Istnieje większe ryzyko urodzenia dziecka z niską masą urodzeniową, stanu przedrzucawkowego, przedwczesnego porodu i wielu infekcji.

Co o tym sądzicie?

O tym się mówi: Gdy senior odchodzi, rodzina może otrzymać po nim ostatnie świadczenie. Jakie warunki trzeba spełnić

Zerknij: Kobieta trzykrotnie znalazła sie po tamtej stronie. Zdradziła, co zobaczyła, gdy opuściła własne ciało