Jak podaje portal "Lelum", Beata Kampa aż trzykrotnie przeżyła śmierć kliniczną. Kobieta dokładnie zapmiętała to, czego doświadczyła, kiedy opuściła swoje ciało. Jaki jest świat po drugiej stronie?

Kobieta aż trzykrotnie przeżyła śmierć kliniczną

Beacie Kampie aż trzykrotnie przydażyła się śmierć kliniczna. Mówimy o niej wówczas, kiedy zanikają funkcje życiowe organizmu, w tym bicie serca, tętno, krążenie krwi i oddech. W przeciwieństwie do śmierci bilogicznej, w tym przypadku nie dochodzi do zaniku aktywności mózgu. Jest ona stanem odwracalnym, który pozwala przywrócić reanimacja.

Po raz pierwszy do śmierci klinicznej u Beaty Kampy doszło, kiedy miała zaledwie 8 miesięcy. Wówczas taki stan wywołało u niej podanie przeterminowanej szczepionki. Jak przyznała sama Kampa, z tej perwszej śmierci klinicznej nie pamięta niczego, ale pozostałe dwie pozostawiły po sobie pełne i bardzo wyraźne wspomnienia.

Beata Kampa/YouTube @Łukasz Jakóbiak

Drugi raz doświadczyła śmierci klinicznej w wieku 17 lat. Upadła wówczas na podłogę i z pełną świadomością zdała sobie sprawę, że nie przebywa już w swoim ciele, ale że znajduje się poza nim. Mogła wówczas obserwować ratujących ją medyków i wszystkie działania jakie podejmowali, żeby przywrócić jej funkcje życiowe.

Miała wówczas zobaczyć na wprost siebie postać, której blask ją oślepiał. Swoją drugą śmierć kliniczną pamięta jako podróż do innej przestrzeni. Spotkała tam swoją zmarłą babcię, którą niezmiernie zdziwił fakt, że Beata tam jest.

Zobaczyła tam też coś "na kształt miasta, które było bardzo dobrze zorganizowane. Miało ono przepiękną architekturę. Tam było wszystko harmonijne, chociażby rośliny. Nigdy wcześniej nie widziałam takich roślin" - cytuje Beatę Kampę portal "Lelum".

Kobieta podkreśliła, że to, czego doświadczyła po drugiej stronie jest było znacznie doskonalsze niż rzeczywistość po tej stronie życia. Wywiad z Beatą Kempą możecie zobaczyć poniżej.

Co sądzicie o całej sytuacji?

To też może cię zainteresować: Co czeka nas w 2021 roku? Proroctwa Nostradamusa sprawdzają się od setek lat. Co przepowiedział na najbliższe miesiące

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wciąż trwają poszukiwania zaginionego w 2020 roku Vlada Shchura. 24-latek zniknął bez śladu. Matka błaga o pomoc

O tym się mówi: Trudne chwile Edyty Górniak. Popularna piosenkarka ma powody do zmartwień. Jej syn ma problemy zdrowotne. Co się dzieje z Alanem Krupą