Od pewnego czasu nieustannie pojawiają się spekulacje na temat powrotu Donalda Tuska do polskiej polityki. Czy faktycznie niebawem znany polityk ponownie zajmie miejsce prezesa partii PO?

Szykują się ogromne zmiany w partii!

Jak podaje portal Super Express pewne jest już to, że Donald Tusk ponownie zajmie się polityką kraju. Jak się okazuje, już po wakacjach polityk ponownie poprowadzi partię Prawo i Sprawiedliwość.

Według nieoficjalnych informacji Donald Tusk ma zostać wiceszefem partii, jednak jak w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu wskazał Jerzy Borowczak, nie jest wykluczone, że Donald Tusk będzie pełnił funkcję szefa partii aż do momentu wyborów.

Co więcej, sam Donald Tusk podczas rozmowy w stacji TVN24 zapowiedział, że jest już w pełnej gotowości, aby wrócić do politycznej gry. Jak zaznaczył polityk, jest on gotowy wiele poświecić, aby Platforma Obywatelska nie upadła.

Kiedy polityk wróci do gry?

- Powrót jest bliski. Wszystko wskazuje na to, Tusk zostanie szefem PO. Nie mamy wielu takich polityków, jak on – zaznaczył Jerzy Borowczak podczas rozmowy z dziennikarzami Super Expressu.

Warto jednak zaznaczyć, że Donald Tusk nie chce wracać już teraz, a dopiero we wrześniu, kiedy faktycznie rozpoczyna się sezon polityczny. Takie informacje potwierdził także Jerzy Borowczak, który zaznaczył, że nie wyobraża sobie, aby Donald Tusk wrócił do pracy już 15 lipca!

Jak informował portal "Życie PL": KRYSTYNA PAWŁOWICZ MOCNO PRZESADZIŁA? ZNANA POLITYK ZASKOCZYŁA NIE TYLKO POLAKÓW, ALE I SZWEDÓW! O CO DOKŁADNIE CHODZI

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BUTÓW JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. W INTERNECIE ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE POLITYKA, KTÓRE ZDUMIAŁO WSZYSTKICH. PRAWDA NA TEMAT WYSZŁA NA JAW

Portal "Życie PL" pisał również: MOŻNA OTRZYMAĆ NAWET 5000 ZŁOTYCH ZWROTU ZA INTERNET. KTO MOŻE ODLICZYĆ TAKĄ KWOTĘ I JAK SKORZYSTAĆ Z TEJ MOŻLIWOŚCI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KATARZYNA CICHOPEK NIE KRYJE DUMY ZE SWOICH UKOCHANYCH DZIECI! GWIAZDA OPUBLIKOWAŁA WSPÓLNE ZDJĘCIE Z WAŻNEGO WYDARZENIA