Nie da się ukryć, że Krystyna Pawłowicz słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi, które nierzadko wprowadzają wiele zamieszania na arenie politycznej. Nie inaczej było i tym razem.

Co takiego zrobiła znana polityk?

Jak przypomina portal Wirtualna Polska, w ostatnich dniach Krystyna Pawłowicz opublikowała na swoim Twitterze post, który odbił się w mediach głośnym echem. Polityk napisała bowiem w poście, aby Szwedzi przed meczem z Polską, oddali nam zrabowane dobra. Jak się okazuje, post dotarł nawet do Szwecji, gdzie został dość mocno skomentowany.

Na początku wiele osób myślało, że post Krystyny Pawłowicz miał mieć wydźwięk humorystyczny, aby nieco rozluźnić atmosferę przed meczem Polaków ze Szwecją, który na pewno będzie dla nas bardzo stresujący. Jednak kolejne wpisy polityk pokazały, że jednak daleko jej do żartów, a jej słowa są jak najbardziej poważne.

Wpis wywołał poruszenie

Co więcej, w swoim poście Krystyna Pawłowicz wspomniała także o książce Huberta Kowalskiego oraz Marcina Jamkowskiego „Uratowanie z Potopu”. Drugi z autorów postanowił więc, że skomentuje całą sprawę.

- Czy takich zwrotów ze Szwecji mogłoby być więcej? Być może. Nieoficjalnie historycy mówią o takich możliwościach. Jednak takie sprawy negocjuje się po cichu, często jako element większego międzynarodowego dealu. Twitterowe pokrzykiwania Krystyny Pawłowicz zrobią dla tej sprawy tyle samo dobrego, co tweety Trumpa dla amerykańskiej demokracji – napisał autor w artykule opublikowanym w OKO.press.

A jakie jest Wasze zdanie na temat wpisu Katarzyny Pawłowicz? Czy faktycznie polityk mogła opublikować taki post, czy raczej nie powinna poruszać takich tematów w mediach społecznościowych?

Jak informował portal "Życie PL": POLACY MUSZĄ SIĘ SPODZIEWAĆ WIELKICH ZMIAN W KODEKSIE PRACY? MINISTERSTWO RODZINY ZAPOWIADA NOWOŚCI W PRAWIE. CHODZI MIĘDZY INNYMI O MAŁŻEŃSTWO

Przypomnij sobie: ZAMIESZANIE WOKÓŁ BUTÓW JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO. W INTERNECIE ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE POLITYKA, KTÓRE ZDUMIAŁO WSZYSTKICH. PRAWDA NA TEMAT WYSZŁA NA JAW

Portal "Życie PL" pisał również: OD 21 CZERWCA NIE ZOBACZYMY JUŻ „DZIEŃ DOBRY TVN”? WIDZOWIE STACJI MAJĄ POWODY DO NIEZADOWOLENIA. WIELE NIEPRZYCHYLNYCH KOMENTARZY W SIECI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: BRZYDKI ZAPACH ZE ZLEWU MOŻE ROZNIEŚĆ SIĘ NA CAŁY DOM! JAK POZBYĆ SIĘ I ZAPOBIEGAĆ ODOROM POCHODZĄCYM Z KUCHENNEGO ZLEWOZMYWAKA? SUPER PROSTE METODY