Donald Tusk to jeden z najpopularniejszych polskich polityków. Były premier znany jest na arenie światowej głównie przez sprawowanie latach 2014–2019 funkcji przewodniczącego Rady Europejskiej.

Donald Tusk “spalił buraka” w sklepie

Donald Tusk jest ojcem znanej polskiej blogerki Kasi Tusk. Były premier świetnie sprawdza się nie tylko w roli ojca, ale także dziadka. Już niedługo Donald Tusk zostanie nim po raz kolejny. Kasia ponownie jest w ciąży.

W swojej karierze Donald Tusk zaliczył kilka wpadek, o których nie boi się mówić głośno. Ostatnio zdecydował się opowiedzieć o tym, jak to zawstydził się przed własną córką. Jak wyznał “spalił buraka”.

Donald Tusk i Kasia Tusk/YouTube @Plotki Rozrywka
Donald Tusk i Kasia Tusk/YouTube @Plotki Rozrywka

Donald Tusk to jeden z najpopularniejszych polskich polityków. Nic wiec dziwnego, ze w zyciu codziennym mężczyzna często mierzy się z rozpoznawalnością i udziela autografów. Polityk opowiedział więc zabawną anegdotę z 2011 roku. Jak przyznał spalił się wówczas ze wstydu.

- Niedawno wybraliśmy się z Kasią na zakupy. Stoimy w kolejce do kasy, podchodzi młoda dziewczyna i prosi o autograf. Ja na to, że owszem, chętnie, tylko nie mam nic do pisania. - Ale ja nie do pana- ucięła. Cała kolejka w śmiech, ja wiśniowy ze wstydu, a Kasia tylko pobłażliwie spojrzała. Widziałem w jej oczach: Stary, ty wciąż nie rozumiesz, co się stało... - opowiadał w wywiadzie dla Wprost z 2011.

Donald Tusk / YouTube: naTemat.pl
Donald Tusk / YouTube: naTemat.pl
Donald Tusk / YouTube: naTemat.pl

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Padła niespotykana propozycja. To mogłoby być rewolucyjne rozwiązanie dla wszystkich Polaków. Czy możliwe jest wprowadzenie równych emerytur

Z życia znanych ludzi informowaliśmy o: Edyta Górniak odrzuciła lukratywną propozycję z popularnego show w TVP. Fani są zaskoczeni decyzją piosenkarki. Wiadomo jakie miała powody

Sprawdź także ten artykuł: Skandal w jednej z parafii. Proboszcz żąda zapłaty nawet za wejście na teren cmentarza. Parafianie mają już dość ordynarnego zachowania księdza