Nikt nie ma chyba wątpliwości, że dzień ślubu to jeden z najważniejszych dni w życiu pary. Przygotowania do tej pięknej chwili niejednokrotnie trwają wiele miesięcy, a młoda para chce, aby wszystko było dopięte na ostatni guzik!

To wielki dzień!

Nie da się także ukryć, że coraz częściej młodzi narzucają gościom sposób w jaki mają się ubrać, czy też tworzą specjalne listy prezentów, dzięki którym można zadeklarować się, jaki podarek kupimy młodej parze.

Jak się jednak okazuje, dla wielu osób ślub, a także wesele jest tak ważnym wydarzeniem i musi być tak dokładnie zaplanowane, że z tego powodu powstają rodzinne konflikty. Tak było w przypadku jednej z kobiet, która swoje żale wyrzuciła na internetowym forum.

Czy tak powinno to wyglądać?

–Siostra nie chce widzieć moich dzieci na swoim ślubie. Mówi, że zrujnują jej elegancką uroczystość – zaznaczyła kobieta, która nie kryła rozpaczy z tego powodu.

Pani Marzena zaznaczyła, że jej dzieci mają 4 i 5 lat, co właśnie szczególnie mocno wpłynęło na to, że jej siostra nie chce maluchów na swojej uroczystości. Nie da się wykluczyć, że dzieci w tym wieku potrafią być dość niesforne, jednak czy faktycznie jest to powód, aby wykluczyć je z rodzinnej uroczystości?

Co więcej, pani Marzena wyznała, że jej siostra uargumentowała swoja decyzję faktem, że maluchy potrafią nieraz doprowadzić jej dom do ruiny podczas odwiedzin. Pani Marzena zwróciła się do internautów o pomoc i poradę. Czy faktycznie powinna iść na ślub bez dzieci, tak jak życzy sobie jej siostra, czy może nie powinna w ogóle pojawić się na uroczystości?

Jak informował portal "Życie": DZIENNIKARKĘ UWIELBIALI NIEMAL WSZYSCY! DLACZEGO JUSTYNA POCHANKE ZREZYGNOWAŁA ZE SWOJEJ KARIERY I CZYM SIĘ OBECNIE ZAJMUJE

Przypomnij sobie: MARTA KACZYŃSKA WRÓCIŁA DO UKOCHANEGO DOMU. NA MIEJSCU CZEKAŁ NA NIĄ BARDZO NIESPODZIEWANY GOŚĆ. O CO CHODZI? PRAWNICZKA WRZUCIŁA ZDJĘCIE DO SIECI

Portal "Życie" pisał również: SĄ WIELKIE PUŁAPKI W CZTERNASTEJ EMERYTURZE. O TYCH HACZYKACH WARTO WIEDZIEĆ. O CO CHODZI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: POWAŻNA WPADKA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO! MEDIALNE KOMENTARZE NIE POZOSTAWIŁY NA POLITYKU SUCHEJ NITKI! O CO CHODZI