Obecni na weselu goście nie zapomną go z pewnością do końca życia. Gdy panna młoda nagle przez mikrofon ogłosiła zmianę planów, nikt się nie spodziewał tego, co ujrzeli po tradycyjnym tańcu młodej pary...

Takiej niespodzianki nikt się nie spodziewał

Nie ma nic piękniejszego niż pełna miłości młoda para w dniu ślubu. Cóż, pewna para Kiwi postanowiła podzielić się tą miłością w najbardziej pokrzepiający sposób. Jony i Alistair, którzy niedawno pobrali się 21 listopada w posiadłości Allely w Auckland, postanowili zaskoczyć swoich gości i pomóc zebrać pieniądze na szczytny cel, goląc sobie nawzajem włosy w dniu ślubu.

Mocny moment – ​​zrobiony w solidarności z matką panny młodej, u której zdiagnozowano raka i której jedynym życzeniem było, aby para się pobrała – został uchwycony na wspaniałych zdjęciach przez fotografów Pię i Anaru Church of Songbirds Photography, którzy podzielili się zdjęciami na Instagram.

„Ile emocji można poczuć w ciągu jednego dnia? Czysta radość, głęboka miłość, ból, smutek, żal, wdzięczność” – napisali fotografowie ślubni obok serii zdjęć pary młodej na zmianę golącej sobie głowy po zawiązaniu węzła. „Mamusia wojowniczki Jony walczy z rakiem, a jej jedynym pragnieniem było zobaczyć, jak te dwie bratnie dusze biorą ślub” – kontynuowali.

„Zaskoczyli wszystkich, gdy po pierwszym tańcu ogolili sobie głowy na cześć mamy. To był jeden z najpotężniejszych momentów, jakich byliśmy świadkami i nadal jesteśmy zachwyceni, jak piękni są. Każda pojedyncza emocja była mile widziana przez tę rodzinę, aby wspólnie zjeść obiad przy stole. To była potężna scena, której nie zapomnimy."

Niespodziewane golenie włosów nastąpiło po pierwszym tańcu pary. „Wszyscy myśleli, że zrobią tradycyjny filipiński taniec, w którym goście zostawiają gotówkę u ich stóp” – powiedziała Pia z Songbirds The Hits. „Zamiast tego zaskoczyli wszystkich i ogolili sobie głowy na znak solidarności z mamą i wszystkimi walczącymi z rakiem. Goście nadal zostawiali gotówkę u ich stóp, a teraz zebrali ponad 2000 dolarów dla Towarzystwa Onkologicznego ”.


YouTube/T&T Creative Media

O tym się mówi: Krzysztof Krawczyk junior podczas koncertu powiedział ważne słowa. Zwrócił się do ojca patrząc w niebo. Wzruszające sceny

Zerknij: Polacy muszą się spodziewać wielkich zmian w kodeksie pracy? Ministerstwo Rodziny zapowiada nowości w prawie. Chodzi między innymi o małżeństwo