Dziewczyna ma na imię Marta i ma 23 lata, pan młody - 24. Kobieta od razu polubiła zięcia. Mężczyzna jest dobrze wychowany, pracuje, opiekuje się Martą. Przed ślubem dzieci wspólnie wynajmowały pokój.

Pan młody nawet zapłacił za ślub prawie sam, chociaż dopiero niedawno ukończyli studia i pracują stosunkowo od niedawna. Jednak mimo to, udało im się zebrać pieniądze na małą uroczystość. Na weselu byli tylko najbliżsi. Rodziny narzeczonych i kilku bliskich przyjaciół.

Anna miała pretensje tylko do swatki. Kobieta na weselu nie dała dzieciom nic, choć miała też czas na zaoszczędzenie na kupno przynajmniej czegoś symbolicznego. Anna zadzwoniła do swatki przed ślubem i zaproponowała, że ​​pomoże nowożeńcom kupić mały upominek, ale stanowczo odmówiła. Teściowa rozwiodła się i mieszkała sama w dwupokojowym mieszkaniu, już na emeryturze, ale nadal pracowała na pół etatu.

Dzieci nie otrzymały prezentu od teściowej. Chociaż była obecna na weselu, przygotowała nawet wzruszającą mowę. Ale to wszystko, Annie nie podobał się ten fakt. Osobiście zadbała o prezent wraz z mężem. Dali swoim dzieciom wszystkie oszczędności, była to pierwsza rata kredytu hipotecznego. Nowożeńcy byli zadowoleni z takiej niespodzianki.

Krótko mówiąc, według teściowej udało się zebrać fundusze. Albo w ogóle nie iść na wesele. Jednak są dwie strony medalu. Z jednej strony zwyczajowo daje się coś młodym w dniu ślubu. Z drugiej strony są rodzicami, tyle już zainwestowali w dzieci. Być może więc prezent nie jest tak fundamentalną rzeczą, jeśli chodzi o relacje między rodzicami a dziećmi. Każdy robi wszystko, co w jego mocy, najlepiej jak potrafi.

Czy uważasz, że rodzice powinni robić prezenty ślubne dla swoich dzieci?

Zobacz także: Caritas Polska ogłosił kolejny cud. W jednym z polskich miast, w środku nocy ocalono maleńką dziewczynkę

Może cię zainteresować: Ciężarna Anna Starmach kompletuje wyprawkę dla synka. Gwiazda kupiła jedną rzecz, której pozazdroszczą jej wszystkie mamy

Pisaliśmy również o: Książę Harry jest załamany. Podczas powrotu do domu nie udało mu się spotkać z najbliższymi członkami rodziny. Co stanęło na przeszkodzie