9 kwietnia 2021 roku świat obiegła wieść o śmierci księcia Filipa - szanowanego monarchy, a jednocześnie ukochanego męża królowej Elżbiety II. Nie tylko władczyni pogrążyła się w żałobie - cała rodzina królewska załamana była tak wielką stratą. Nie wyróżniał się również książę Harry, który - pomimo trwającej już niemal dwa lata waśni z rodziną - natychmiast zadeklarował, iż pojawi się na pogrzebie dziadka.

Przy okazji pochówku księcia Filipa, Harry'emu udało się po długim czasie porozmawiać z członkami swojej rodziny - m.in. bratem Williamem i ojcem Karolem. Jak jednak donoszą informatorzy, nie zdążył on spotkać się z najbliższymi jego sercu krewnymi, co sprawiło mu nie lada przykrość... O kogo chodzi?

Harry załamał się, gdy nie udało mu się spotkać z tymi krewnymi

Zaledwie trzy dni po otrzymaniu smutnych wieści o śmierci dziadka, 12 kwietnia Harry wsiadł w samolot i przybył do Londynu, by wesprzeć resztę rodziny w tych trudnych chwilach. Przed pogrzebem, który miał miejsce 17 kwietnia, Harry zmuszony był odbyć krótką kwarantannę. To znacznie ograniczyło jego możliwości w odwiedzaniu członków rodziny królewskiej.

Udało mu się jednak uciąć pogawędkę z Williamem, u którego boku szedł również podczas ceremonii pogrzebowej. Porozmawiał także ze swoim ojcem, Karolem, jednak jak donoszą informatorzy - nie była to rozmowa pierwszych lotów...

"Ciężko to nazwać pojednaniem. Odbyli krótką rozmowę o pogrzebie, powspominali księcia Filipa i każdy poszedł w swoim kierunku" - stwierdził jeden z informatorów tabloidu US Weekly.

Zaledwie trzy dni później, 20 kwietnia, Harry powrócił do żony i syna w Stanach Zjednoczonych. Poczuł ulgę, gdyż podczas swojej nieobecności martwił się o ciężarną ukochaną i maleńkiego syna - jedna rzecz spędzała mu jednak sen z powiek.

Był to fakt, iż podczas pobytu w Londynie nie udało mu się spotkać ze... swoimi bratankami, Georgem, Charlotte i Louisem. Jak donoszą osoby będące blisko członków rodziny królewskiej - fakt, iż Harry nie spotkał się z dziećmi swojego brata był dla niego ogromnym ciosem.

Wszyscy fani mają nadzieję, że już niedługo nadarzy się lepsza okazja, by to zrobić.

Zobacz także: Anita Werner i Michał Kołodziejczyk chwalą się sporym sukcesem. Ich wspólne dzieło zachwyciło wielu

Może cię zainteresować: Michał Wiśniewski ocenił szanse na sukces Polski w tegorocznej Eurowizji. Co sądzi o reprezentującej nas piosence

Pisaliśmy również o: Monika Mrozowska o powrocie do formy po czwartej ciąży. Jak sobie radzi? Gwiazda zdradza swój przepis na smukłą figurę