Związek Edyty i Łukasza Golców zgodnie trwa od wielu lat. Są cudowną parą, która kocha życie rodzinne i tradycję. Paweł i Łukasz są dla wielu nie do odróżnienia, co nie powinno dotykać jego najbliższych, jednak okazuje się, że żona Łukasza Golca, a także ich wspólne dzieci, czasem mylą go z Pawłem.

Najprościej rozróżnić ich po "pypciu" na twarzy

Obydwaj go mają, obydwaj na lewym policzku, jednak są pewne różnice...

Gdy patrzymy na to nagranie, ciężko jest nam stwierdzić, który to Paweł, a który to Łukasz. Paweł to ten po naszej prawej stronie, a Łukasz po lewej. Widzicie różnicę? Pawłowy "pypeć" na policzku jest pokaźniejszy i umiejscowiony nieco niżej, niż u Łukasza.

Gdy ich głosy są do siebie podobne, łatwo o pomyłkę, do których przyznała się piękna żona Łukasza swoim fanom na Instagramie. Wcześniej nie zdradzała o sobie i dzieciach tej tajemnicy, jednak gdy na Instagramie padło pytanie, czy kiedykolwiek się pomyliła, szczerze i z humorem potwierdziła.

Instagram

Sam Łukasz Golec przyznaje, że nawet dzieci obydwu braci mylą ich czasem sromotnie.

Wiele osób nas myli, nie rozpoznaje. Nawet nasza najbliższa rodzina. Mało tego, nawet nasze dzieci też się czasami mylą i mówią do Pawła „tata”, a do mnie jego dzieci też „tata”.

Oto ściąga, prosimy zapamiętać i więcej nie mylić.

A Wy rozróżniacie już braci Golec bez zająknięcia?

O tym się mówi: W najbliższych dniach należy zachować szczególną ostrożność. Pogoda będzie sprzyjała pojawieniu się kleszczy

Zerknij też tutaj: Skuteczne patenty na czyste płytki i fugi w łazience. Jak szybko wyczyścić je domowymi sposobami

Nie przegap: Adam Małysz zostanie niebawem dziadkiem? Córka skoczka zdecydowała się zdradzić prawdę