Maria Kaczyńska była osobą lubianą przez szerokie grono Polaków. Pierwsza Dama miała niezwykłą klasę, a dodatkowo była bardzo skromna, mimo swoich ogromnych zasług.

Wspomnienie Marii Kaczyńskiej

Jak przypomina portal Super Express, Maria Kaczyńska biegle władała czterema językami. Nieustannie angażowała się w pomoc potrzebującym, a rodzina stanowiła dla niej najważniejszą wartość.

Podczas swojej kadencji ogromną wagę przykładała do zdrowia Polek, co więcej Pierwsza Dama marzyła o tym, aby kiedyś w naszym kraju zniknęła potrzeba korzystania z domów dziecka.

Ostatnio wspomnienie o Marii Kaczyńskiej przytoczyła Monika Jaruzelska. Kobieta przytoczyła sytuację, jaka miała miejsce w 2005 roku, kiedy to w stacji TVN gościły żony kandydatów na prezydenta.

Niesamowity gest

Jak wspomina Monika Jaruzelska, kiedy kobiety szykowały się do wystąpienia w programie ona opowiadała o tym, jakim stylem odznaczają się Pierwsze Damy z całego świata. Jak się okazuje, po wystąpieniu do Moniki Jaruzelskiej jako jedyna podeszła właśnie Maria Kaczyńska.

- Maria Kaczyńska była jedyną osobą, która do mnie podeszła. Chwyciła mnie obiema rękami za dłoń, potrząsnęła nią i pochwaliła. To był taki naturalny i ciepły gest. Miałam poczucie, że tylko ona w tej sytuacji zachowała się jak pierwsza dama - wspomina Monika Jaruzelska.

Dziennikarka wyznała, że właśnie Maria Kaczyńska pokazała jej, że każdy z nas może mieć odmienne poglądy, ale wszyscy jesteśmy ludźmi, którzy zasługują na szacunek.

Jak informował portal "Życie PL": ZAMIESZANIE WŚRÓD OCZEKUJĄCYCH NA SZCZEPIENIA. FRANCISZEK PIECZKA NADAL NIE OTRZYMAŁ SWOJEJ DAWKI, A DUŻO MŁODSZA AKTORKA OD DAWNA JEST ZASZCZEPIONA

Przypomnij sobie: KIEDY MOŻEMY LICZYĆ NA POLUZOWANIE OBECNYCH OBOSTRZEŃ? GŁOS W TEJ SPRAWIE ZABRAŁ MINISTER ZDROWIA ADAM NIEDZIELSKI

Portal "Życie PL" pisał również: TO BARDZO SMUTNA WIADOMOŚĆ. NIE MA JUŻ Z NAMI ZNANEGO MUZYKA. DO ŻONY WOKALISTY NAPŁYWAJĄ KONDOLENCJE

Pisaliśmy również o: NASTOLATEK CIERPI NA BARDZO RZADKĄ CHOROBĘ. MAMA CHŁOPCA WYZNAŁA, ŻE PODOBNYCH DO NIEGO OSÓB JEST NA CAŁYM ŚWIECIE TYLKO 5