Jak informuje portal Super Express o sprawie jednej z rodzin jest w mediach bardzo głośno już od pewnego czasu. Jak się okazuje Radek oraz Rafał zostali zabrani z domu rodzinnego, od swojej mamy i zamieszkali w domu dziecka.

Sytuacja jest dramatyczna

Nie da się ukryć, że sytuacja pani Iwony i jej nastoletnich synów, 12 - letniego Radka i 14 - letniego Rafała jest dramatyczna. Czy ktokolwiek zdoła im pomóc?

Zdaniem sądu powodem takiej decyzji były bardzo złe wyniki chłopców w nauce oraz ich niewłaściwe zachowanie. Zdanie sądu poparła także pomoc społeczna. Jak się jednak okazuje, sam Radek i Rafał są nieco innego zdania.

Okazuje się bowiem, że 13 lutego chłopcy postanowili uciec z domu dziecka i natychmiast udali się do swojej mamy. Całą sprawą kolejny raz zajął się Sąd Rodzinny w Szubinie. Jak zakończy się cała sprawa?

Kto pomoże kobiecie i chłopcom?

Zarówno chłopcy jak i mama chcą mieszkać razem. Niestety, pani Iwona nie ma tak dobrych warunków finansowych, które pozwoliłyby jej na wynajęcie adwokata. Kobieta bardzo boi się, że przez to przegra sprawę, a chłopcy zostaną umieszczeni w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym.

Całą sprawą mocno oburzeni są także internauci. Wiele osób uważa, że pomoc społeczna powinna zająć się tym, jak pomóc pani Iwonie i jej nastoletnim synom, a nie odbierać matce chłopców. A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Jak powinna zostać rozwiązana cała sprawa?

Mama chłopców nie zamierza się poddać / zdjęcie dzięki uprzejmości portalu Super Express
Mama chłopców nie zamierza się poddać / zdjęcie dzięki uprzejmości portalu Super Express

Jak informował portal "Życie PL": ZENEK MARTYNIUK WYZNAŁ CAŁĄ PRAWDĘ O SWOIM ZWIĄZKU! CZY ZNANY PIOSENKARZ DAWAŁ SWOJEJ ŻONIE POWODY DO ZAZDROŚCI

Przypomnij sobie: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA DOTYCZĄCE BRYTYJSKIEJ RODZINY KRÓLEWSKIEJ. CZY STAN ZDROWIA KSIĘCIA FILIPA SIĘ POGORSZYŁ? INTERNAUCI NIE MAJĄ WĄTPLIWOŚCI

Portal "Życie PL" pisał również: FENOMENALNE STYLIZACJE MAŁGORZATY ROZENEK I RADOSŁAWA MAJDANA OCZAROWAŁY NIEMAL WSZYSTKICH. PARA PO WYJŚCIU ZE STUDIA ZOSTAŁA OTOCZONA PRZEZ PAPARAZZI

Pisaliśmy również o: IDA NOWAKOWSKA NIE UKRYWA OGROMNEGO SZCZĘŚCIA Z POWODU OCZEKIWANIA NA DZIECKO. OSTATNIO POJAWIŁA SIĘ W TEATRZE, LECZ JEJ STYLIZACJA ZASŁONIŁA CIĄŻĘ