Najnowsze i bardzo zaskakujące wieści prosto z brytyjskiej rodziny królewskiej. Czy stan zdrowia księcia Filipa się pogorszył? Internauci nie mają wątpliwości, zauważyli jeden mały szczegół po wizycie księcia Karola w szpitalu... Ten gest mówi sam za siebie.. O co chodzi?

Jak donoszą zagraniczne media, 99 – letni książę Filip kilka dni temu, 16 lutego trafił do szpitala, ponieważ poczuł się źle. Mimo powszechnego niepokoju i paniki o zdrowie członka rodziny królewskiej, padły słowa, że mężczyźnie nie grozi nic złego, a jego stan zdrowia jest dobry. Było to chwilowe osłabienie.

Czyżby jednak nie była to prawda? Internauci mają pewne spekulacje, ponieważ zauważyli jeden, mały szczegół. O co chodzi?

Książę Karol był poruszony spotkaniem z ojcem

Książę Karol odwiedził swojego ojca przebywającego w szpitalu wczoraj, w sobotę 20 lutego. Z racji panujących obostrzeń jego wizyta nie była długa - trwała około 30 minut.

Zebrani przed gmachem szpitala fotoreporterzy zauważyli jednak, że książę Karol był wyraźnie zasmucony i poruszony po wyjściu. Na jednym ze zdjęć widać także, że w jego oczach pojawiły się łzy. Czy to oznacza, że stan zdrowia jego ojca uległ pogorszeniu?