Jak podaje portal Jastrząb Post, Igor Sokołowski zadecydował, że nie będzie kontynuował już swojej współpracy ze stacją TVN24. Co jest powodem takiej decyzji dziennikarza?

Dziennikarz odchodzi ze znanej stacji

Igor Sokołowski od wielu lat zajmuje się dziennikarstwem. Mężczyzna współpracował z takimi redakcjami jak Radio Kolor, TOK FM czy Radio Zet. W 2011 roku po raz pierwszy wystąpił przed kamerami i do 2015 roku pracował w stacji TVN24, gdzie mogliśmy go oglądać w programie „Wstajesz i wiesz” oraz „Dzień na żywo”.

W 2015 roku odszedł ze stacji TVN24 do stacji TVP Info, gdzie pracował tylko rok. Przez kolejny rok był natomiast dziennikarzem w Telewizji Wirtualnej Polski.

Po kilku przygodach z innymi stacjami dziennikarz postanowił znów pracować w stacji TVN24, gdzie mogliśmy go oglądać do dziś. Dodatkowo Igor Sokołowski jest także naczelnikiem ds. inżynierii ruchu w PKP Polskie Linie Kolejowe. Dodatkowo mężczyzna prowadzi swoje konto na Twitterze, gdzie na bieżąco komentuje sytuację w kraju.

Jaki jest powód tej decyzji?

Jak się jednak okazuje, dziś Igor Sokołowski podczas rozmowy z Wirtualnymi Mediami, potwierdził, że kończy swoja współpracę ze stacją TVN24. Na ten moment dziennikarz nie powiedział jednak dlaczego podjął taką decyzję, ani też nie zdradził, jak zamierza dalej pokierować swoją karierę.

- Potwierdzam, że złożyłem wypowiedzenie, nie chcę mówić o szczegółach ani o dalszych planach – powiedział dziennikarz podczas rozmowy.

Warto zaznaczyć, że nie jest to odosobniona sytuacja. Ostatnio ze stacji TVN24 odszedł także Jacek Pałasiński oraz Szymon Jadczak. Natomiast ze współpracy z Telewizją Polską zrezygnowała Marzena Rogalska.

Jak informował portal "Życie PL": POLACY UWIELBIALI AKTORA W ROLI Z "CZTERDZIESTOLATKA". TA ROLA STAŁA SIĘ DLA NIEGO PRAWDZIWYM PRZEKLEŃSTWEM. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: TAJEMNICZE ZJAWISKO SPĘDZA NAUKOWCOM SEN Z POWIEK. CO JEST PRZYCZYNĄ POWSTAWANIA NIECODZIENNYCH DZIUR

Portal "Życie PL" pisał również: CIĘŻKIE CHWILE W ŻYCIU KRZYSZTOFA BARANOWSKIEGO I BOGUMIŁY WANDER. MĘŻCZYZNA ODWAŻYŁ SIĘ NA EMOCJONALNE WYZNANIE

Pisaliśmy również o: KONTROWERSYJNA SYTUACJA MIAŁA MIEJSCE W JEDNYM ZE SZPITALI. NIKT NIE ZAINTERESOWAŁ SIĘ LOSEM STARUSZKI, KTÓRA SPĘDZIŁA NA MROZIE 12 GODZIN