Krzysztof Jackowski postanowił podzielić się ze swoimi sympatykami naprawdę porażającą wizją. Znany od lat jasnowidz, którego przepowiednie w ostatnich tygodniach zaczynają się boleśnie sprawdzać powiedział coś, co może wywołać naprawdę wielki niepokój.

To, co powiedział dosłownie powala na kolana i aż trudno uwierzyć. Według Krzysztofa Jackowskiego właśnie to czeka nas w ciągu najbliższych tygodni, czy ta wizja się sprawdzi?

Od kilku tygodni Krzysztof Jackowski pozostaje bardzo aktywni w swoich social mediach, szczególnie na Youtube, gdzie od długiego czasu prowadzi własny kanał. To, co powiedział w ostatnim nagraniu live jest naprawdę porażające.

Jeszcze niedawno informował, że widzi wojsko na polskich ulicach, co niestety sprawdziło się przez decyzję premiera Mateusza Morawieckiego o wyprowadzeniu Żandarmerii Wojskowej do pomocy policji i innym służbom mundurowym. Niedawno wspomniał również, że już wkrótce zaczną się ograniczenia w przemieszczaniu się, a od kilku dni coraz głośniej w mediach mówi się o zatrzymaniu Polaków w domach.

Teraz przekonuje, że Europę ma czekać stan wojenny! Czy ma rację?

Krzysztof Jackowski miał nową, porażającą wizję, wszystko zacznie się już za kilka tygodni. Czy Polacy powinni się przygotować na trudne czasy

„Europa się trzęsie. W kolorze niebieskim nie wiem, co to znaczy. To będzie wyglądało w całej Europie na stan wojenny, na kilka miesięcy ogłoszony. Tym sposobem wchodzimy w coś. Ja w ubiegłym roku i w poprzednich latach mówiłem o sferze militarnej. ONZ ma kolor niebieski, tak mi się zdaje” – stwierdził enigmatycznie Krzysztof Jackowski, cytowany przez Pomponik.

Jego zdaniem, decyzje będą wprowadzane w bardzo szybkim tempie i na bieżąco, przez co Polacy będą mieli minimalną ilość czasu na jakąkolwiek reakcję. Czy jego porażającą wizja się sprawdzi?

Jak informował portal "Życie PL": KRZYSZTOF JACKOWSKI MIAŁ PORAŻAJĄCĄ WIZJĘ, TO MAJĄ BYĆ OSTATNIE TAKIE DNI, TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ. KONIEC SWOBODY I SPACERÓW? TO JEDNAK NIE WSZYSTKO

Przypomnij sobie: DONALD TUSK ZAMIEŚCIŁ W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH WYMOWNY WPIS NAWIĄZUJĄCY DO PROTESTÓW W KRAJU. JAKIE JEST JEGO ZDANIE W TEJ KWESTII

Portal "Życie PL" pisał również: TVP TŁUMACZY SIĘ Z PORANNEJ AUDYCJI, KTÓREJ TREŚĆ ZBULWERSOWAŁA MILIONY KOBIET W POLSCE. PADŁY W NIEJ SŁOWA O „KAMIENIU NA SZYI” DLA KŁÓTLIWYCH PAN