Z pandemią koronawirusa borykamy się już prawie rok, bowiem została ona ogłoszona przez Światową Organizację Zdrowia w marcu 2020 roku. Niestety mimo wielu obostrzeń, a także rozpoczętych szczepień liczba zachorowań na nowego wirusa nadal jest bardzo wysoka. Nie jest wiadomo, kiedy finalnie uda nam się pokonać pandemię.

Koronawirus nie odpusza nikomu!

Jak doskonale wiadomo, choroba nie wybiera i dopada także popularne osoby. Zakażony koronawirusem był także Andrzej Duda czy Bronisław Komorowski, a także wiele znanych osób ze świata show – biznesu. Teraz o chorobie poinformował także Zbigniew Zamachowski.

Jak przekazał Super Express, obecnie Zbigniew Zamachowski podjął decyzję o wyprowadzeniu się z mieszkania na Żoliborzu, do jego starej kawalerki, aby nie narażać swoich bliskich na zakażenie. Aktorem opiekuje się oczywiście jego żona, Monika Zamachowska, która nieustannie dba o niego.

Monika Zamachowska dba o męża jak tylko może!

Kobieta codziennie dogląda męża, a także dostarcza mu zakupy czy gorące posiłki.

- Rzeczywiście, mąż nie czuje się najlepiej. Ma wysoką gorączkę, a ja staram się mu pomagać, wożę jedzenie – wyznała Monika Zamachowska w rozmowie z dziennikarzami Super Expressu.

Co więcej, dziennikarka także wykonała test u siebie i jak się okazuje, na szczęście nie zakaziła się koronawirusem od męża.

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak życzyć panu Zbyszkowi dużo sił i szybkiego powrotu do pełni zdrowia! Trzymamy kciuki!

Jak informował portal "Życie PL": CZY NATALIA KUKULSKA MA DLA EDYTY GÓRNIAK BARDZO KORZYSTNĄ OFERTĘ? PRZED ZNANYMI GWIAZDAMI POWAŻNA ROZMOWA

Przypomnij sobie: MAGDA GESSLER WYJAWIŁA PRAWDĘ, KTÓRĄ UKRYWAŁA PRZEZ LATA? FANI ZNANEJ RESTAURATORKI NIE KRYJĄ ZASKOCZENIA Z POWODU OSTATNIEJ NOWINY

Portal "Życie PL" pisał również: GWIAZDA SERIALU "KRÓLOWE ŻYCIA" WYJAWIŁA FAKT, KTÓRY SKRYWAŁA PRZEZ JAKIŚ CZAS. OKAZUJE SIĘ, ŻE W ŻYCIU ADY WRESZCIE NASTAŁO SZCZĘŚCIE

O tym mówi się w Polsce: KULISY ZWOLNIENIA ANNY MUCHY Z TELEWIZJI POLSKIEJ. DLACZEGO TVP PODJĘŁO TAKĄ DECYZJĘ W STOSUNKU DO AKTORKI