Michał Wiśniewski od lat pozostaje jednym z „numerów jeden” dla polskich mediów, a co rusz pojawiają się nowe publikacje na jego temat. Właśnie w rozmowie z „Super Expressem” postanowił wyznać, z czym zmaga się od wielu lat. Wokalista Ich Troje zdecydował się na podjęcie naprawdę radykalnej decyzji w leczeniu swojej choroby. To zmieni jego życie na długi czas. O co chodzi?

Trzeba przyznać, że życie Michała Wiśniewskiego to scenariusz nawet nie na dobry film, a wieloodcinkowy serial. Zresztą próby zostały kiedyś podjęte – lider Ich Troje był głównym bohaterem show TVN „Jestem, jaki jestem”. Dziś wokalista ma już piątą żonę, a także kolejne dziecko w drodze – dokładnie drugiego syna, która zyskał imiona Falco Amadeus.

Michał Wiśniewski nigdy nie krył się ze swoim życiem prywatnym i chętnie opowiadał o meandrach swojej rodziny, uznając, że przed fanami nie musi mieć żadnych tajemnic. Jednak jego obecne małżeństwo jest inne od poprzednich – ciężarna żona Wiśniewskiego stroni od fotoreporterów, a ślub pary odbył się bez typowego dla Wiśniewskiego rozgłosu i nie chce pokazywać się z mężem na ściankach. Wiadomo również, że jest mamą czwórki dzieci, a piąte urodzi już niedługo Wiśniewskiemu.

Michał Wiśniewski walczy z trudną chorobą. Zdradził, jak sobie radzi

O co chodzi? Od lat Michał Wiśniewski zmaga się z uzależnieniem od alkoholu i postanowił przestać ukrywać ten fakt, gdyż w Polsce jest to powszechna choroba i coraz więcej tzw. „wysokofunkcjonujących” alkoholików mówi o swoim życiu. Michał Wiśniewski postanowił, ze czas na radykalne rozwiązanie swojego problemu, które pomoże mu w walce z uzależnieniem. Postanowił po raz kolejny wszyć esperal – dla dobra swoich dzieci.

Wokalista nie rrzygnuje z wszywek, gdyż ma świadomość, że tylko one są w stanie powstrzymać go przed uzależnieniem.

– Pomyślałem, że spróbuję bez niej, może dam radę. Ale napiłem się, i to nie na imprezie, choć wszyscy czekali, że „Wiśni” kończy się wszywka, to sobie porządzimy. Napiłem się z sąsiadem. Było mi tak niedobrze, że przez 12 dni niczego nie tknąłem. Mówię więc: genialnie, dam radę. Ale potem przyszła jedna impreza, potem druga i trochę popłynąłem. Wróciłem do swojego lekarza i znów się zaszyłem – wyjaśnił Michał Wiśniewski w „Super Expressie”, cytowany przez Jastrząb Post.

Teraz znów ogłosił, że zamierza w najbliższym czasie wszyć preparat – obwieścił to w zaproszeniu fanów na koncert 12 września w Kielcach.

Jak informował portal "Życie PL": JAK RADOSŁAW MAJDAN DOGADUJE SIĘ Z SYNAMI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? ODKĄD HENIO JEST NA ŚWIECIE DOSZŁO DO ZUPEŁNEJ ZMIANY

Przypomnij sobie: CHŁOPCZYK CZY DZIEWCZYNKA? MICHAŁ WIŚNIEWSKI WYJAWIŁ TAJEMNICĘ PŁCI PIĄTEGO DZIECKA! WIADOMO RÓWNIEŻ, JAKIE IMIĘ WYBRANO

Portal " Życie PL" pisał również: SMUTNE WIEŚCI PRZEKAZAŁA IWONA WĘGROWSKA. WOKALISTKA W SYTUACJI, KTÓREJ NIE CHCE PRZEŻYĆ ŻADNA KOBIETA, CHODZI O DZIECKO