Trzeba przyznać, że Daniel Martyniuk, syn lidera grupy Akcent, niekwestionowanego króla disco polo daje się wyjątkowo we znaki i od długiego czasu stał się języczkiem uwagi wielu mediów w Polsce.

Wiosną młody Martyniuk trafił do aresztu na miesiąc za złamanie sądowego zakazu prowadzenia samochodu. Choć wydawało się, że 31-latek się uspokoi to na portalach plotkarskich niemal co chwila pojawiają się nowe doniesienia na jego temat. Ostatnio obraził Kamila Bednarka, czy też oblał pomyjami hotel, w którym nigdy nie przebywał.

Niedawno media obiegła również wieść o tym, że Daniel Martyniuk spotyka się ze swoją byłą dziewczyną, Faustyną. Wszyscy zastanawiają się, czy Daniel wrócił do swojej pierwszej miłości, z którą zerwał chwilę przed ślubem z Eweliną z Russocić, z którą doczekał się córeczki, Laury.

Daniel Martyniuk jednak nie wrócił do byłej dziewczyny? Matka 31-latka skomentowała sprawę!

– Na zdjęciach widać, jak Martyniuk junior wychodzi ze swego mieszkania z plecakiem i torbą podróżną, w Białymstoku spotyka się z byłą ukochaną, pakują jego rzeczy do jej samochodu i jadą razem do Warszawy. Martyniuk spędził dwa dni w jej mieszkaniu – możemy przeczytać w "Twoim Imperium", cytowanym przez Pomponik.

Tym doniesieniom zaprzecza matka 31-latka, Danuta Martyniuk, która miała zawieźć syna na spotkanie z byłą ukochaną. Żona Zenka Martyniuka była bardzo ostra.

– Nie wożę syna na żadne randki! Takie sugestie mnie obrażają. A to, że ponad dwa miesiące temu spotkał się raz z byłą dziewczyną, o niczym nie świadczy! – wyjaśniła Danuta Martyniuk tygodnikowi, tłumacząc, że w prywatne sprawy syna się nie wtrąca.

Informator pisma przekonuje jednak, że zdjęcia zostały zrobione w sierpniu, a nie na początku wakacji.

fot. YouTube

Jak informował portal "Wiesz": JAK RADOSŁAW MAJDAN DOGADUJE SIĘ Z SYNAMI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? ODKĄD HENIO JEST NA ŚWIECIE DOSZŁO DO ZUPEŁNEJ ZMIANY

Przypomnij sobie: CHŁOPCZYK CZY DZIEWCZYNKA? MICHAŁ WIŚNIEWSKI WYJAWIŁ TAJEMNICĘ PŁCI PIĄTEGO DZIECKA! WIADOMO RÓWNIEŻ, JAKIE IMIĘ WYBRANO

Portal "Wiesz" pisał również: SMUTNE WIEŚCI PRZEKAZAŁA IWONA WĘGROWSKA. WOKALISTKA W SYTUACJI, KTÓREJ NIE CHCE PRZEŻYĆ ŻADNA KOBIETA, CHODZI O DZIECKO