Kamil Durczok ma na koncie fantastyczną karierę zawodową, która zaprowadziła go na szczyt i pozwoliła wspiąć się na wyżyny dziennikarstwa w Polsce. Cieszył się wielkim szacunkiem Polaków i środowiska, miał kochającą żonę i syna. Po aferze związanej z rzekomym mobbingiem w TVN Kamil Durczok zaliczył potężny upadek. Później próbował swoich sił jako szef regionalnego portalu Silesion, jednak i to skończyło się fiaskiem.

Później dziennikarz leciał po równi pochyłej, co skończyło się wypadkiem samochodowym pod wpływem i aferą wekslową. Całe życie dziennikarza runęło w gruzach. Dziś Kamil Durczok zdecydował się na bardzo odważny wywiad, w którym wyznał, jak wygląda jego życie i w jaki sposób zarabia! Jego otwartość, szczerość i rzadka umiejętność przyznania się przed kamerami do kardynalnych błędów poraziła widzów!

Szczery do granic możliwości Kamil Durczok w najnowszym wywiadzie. To, co powiedział w rozmowie z Markiem Czyżem dosłownie powala!

Jak przypomina serwis Pomponik, Kamil Durczok bardzo długo unikał wystąpień publicznych i mówienia o tym, co go spotkało i czego był sprawcą. Jednak po czasie postanowił powiedzieć prawdę o swoim życiu w ciągu ostatnich miesięcy i zdobył się na niesamowitą szczerość. Pokazał, jak wygląda człowiek, który wciąż zmaga się z własnymi demonami, chorobą alkoholową i zarzutami.

Durczok opowiedział wieloletniemu przyjacielowi, Markowi Czyżowi, jak wyglądała jego praca w TVN po aferze z rzekomym mobbingiem i wygrany z pismem „Wprost” proces, dlaczego mimo początkowego sukcesu upadł portal Silesion, a także, jak to się stało, że Kamil Durczok wpadł w chorobę alkoholową i co doprowadziło go jego obecnej sytuacji.

Zdradził również, czym zajmuje się dziś. Okazuje się, że stał się doradcą do spraw kryzysów wizerunkowych. Zdumiony Marek Czyż zapytał, czy ktoś zdecyduje się zapłacić takiej postaci jak Kamil Durczok za doradztwo wizerunkowe.

– Bo kto, jeśli nie ja, nauczy go, jakich błędów unikać, żeby się w takiej jak ja sytuacji nie znaleźć – powiedział Kamil Durczok bez ogródek, dodając, że ktoś po przejściu takiego sztormu jak on, ma odpowiednią wiedzę i narzędzia do pomocy innym.

– W momencie, kiedy ta marka znajduje się w kryzysie albo, tak jak w moim przypadku dostaję nieprawdopodobny łomot ze wszystkich stron, to pierwszą zasadą jest, że nigdy nie będziesz dobrym swoim PR-owcem – wypalił w zupełnej szczerości.

Wyznał również, że obecnie utrzymuje się z wynajmu domu w Szczyrku, ze szkoleń, a także pomocy udzielają mu przyjaciele.

View this post on Instagram

We dwójkę lepiej 🏃‍♂️❤️🐕 #hałdawkostuchnie

A post shared by Kamil Durczok (@kamildurczok_official) on

Jak informował portal "Wiesz": JAK RADOSŁAW MAJDAN DOGADUJE SIĘ Z SYNAMI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? ODKĄD HENIO JEST NA ŚWIECIE DOSZŁO DO ZUPEŁNEJ ZMIANY

Przypomnij sobie: CHŁOPCZYK CZY DZIEWCZYNKA? MICHAŁ WIŚNIEWSKI WYJAWIŁ TAJEMNICĘ PŁCI PIĄTEGO DZIECKA! WIADOMO RÓWNIEŻ, JAKIE IMIĘ WYBRANO

Portal "Wiesz" pisał również: SMUTNE WIEŚCI PRZEKAZAŁA IWONA WĘGROWSKA. WOKALISTKA W SYTUACJI, KTÓREJ NIE CHCE PRZEŻYĆ ŻADNA KOBIETA, CHODZI O DZIECKO