Program „Sanatorium miłości” od samego początku cieszył się ogromną popularnością wśród widzów Telewizji Polskiej. Okazuje się jednak, że najnowsza edycja wzbudza jeszcze więcej emocji, niż wszystkie dotychczasowe!

Nowy sezon wzbudza wiele emocji!

Najwięcej uwagi przykuwa seniorka Natalia. Kobieta jest już po sześćdziesiątce, jednak wygląda i zachowuje się jakby była o wiele młodsza. Uczestnicy programu nie chcieli uwierzyć, kiedy powiedziała ile dokładnie ma lat.

Jaj podaje portal Pomponik, wygląda na to, że taka koleżanka bardzo mocno spodobała się panom, biorącym udział w najnowszej edycji programu. Jeden z uczestników – Piotr, chciał nawet zamieszkać z Natalią w jednym pokoju, na co nie zgodzili się producenci programu.

Fani programu są oburzeni!

Na Facebooku pojawiła się ostatnio zapowiedź kolejnego odcinka programu. Na zdjęciach widać, że seniorzy wybiorą się na dancing. Uwagę fanów programu przykuła właśnie Natalia i jej ubiór, który to widzowie uznali za zbyt wyzywający!

- Wygłupiła się Pani. Wygląda niechlujnie, wyzywająco, wulgarnie. Przydałoby się tej Pani lustro. Jak już chciała pokazać wszystkie swoje "walory" mogła wystąpić w bikini. Totalny obciach – komentowali fani programu.

A jakie jest Wasze zdanie na temat stylizacji Natalii? Czy faktycznie starszym paniom nie pasują tak wyzywające sukienki?