Fani nie mogą doczekać się już kolejnej edycji popularnego programu „Sanatorium miłości”! Okazuje się, że jednym z uczestników będzie mężczyzna, który niegdyś był piłkarzem!

Kto tym razem weźmie udział w programie?

Jak podaje portal Pomponik, już 20 marca na antenie Telewizji Polskiej będzie można oglądać nowe odcinki programu „Sanatorium Miłości”. Program od samego początku cieszy się sporym zainteresowaniem widzów, nie inaczej będzie i tym razem!

W najnowszej edycji uczestnicy zostaną wysłani na turnus w Polanicy! Oczywiście, główną prowadzącą nadal będzie Marta Manowska, która cieszy się niesamowitą sympatią wśród fanów programu!

Fani będą pod wrażeniem!

W sieci pojawił się już najnowszy filmik, który zapowiada najnowszy sezon. Oczywiście, Marta Manowska nie przedstawiła jeszcze uczestników, ale czujne oko reporterów Super Expressu dostrzegło wśród kuracjuszy znanego piłkarza, a także trenera – Andrzeja Sikorskiego!

Warto zaznaczyć, że Andrzej Sikorski przez długi czas związany był z warszawską Legią. Piłkarz grał też w reprezentacji Polski. Wystąpił między innymi w meczu z Koreą Północną, który odbył się 7 października 1986 roku!

Czy piłkarz spełni swoje marzenie o miłości i pozna partnerkę podczas najnowszej edycji „Sanatorium Miłości”?