Wczoraj podawaliśmy informację o tym, że jeden z dotychczasowych jurorów programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – Andrzej Gromala, znany jako Gromee zrezygnował z dalszego udziału w programie. Powodem takiej decyzji były między innymi powody osobiste.

Takiego jurora chyba nikt się nie spodziewał!

Dziś, jak podaje portal Pomponik, wiadomo już, kto zastąpi znanego jurora w popularnym programie. Widzowie mogą być zaskoczeni, bo chyba nikt nie spodziewał się takiego wyboru produkcji!

Okazuje się bowiem, że miejsce Andrzeja Gromali zajmie sam Krzysztof Cugowski! Oczywiście, wraz ze znanym muzykiem, jurorami będzie Małgorzata Walewska, Katarzyna Skrzynecka oraz Michał Wiśniewski.

- Mam nadzieję, że to będzie jeszcze mocniejsza edycja od poprzedniej – zaznaczał Michał Wiśniewski podczas jednego z wywiadów.

Produkcja musi zmagać się z poważnymi problemami na planie!

Co więcej, warto także zaznaczyć, że na razie musiały zostać przełożone nagrania pierwszych odcinków kolejnej edycji show. Oczywiście, powodem takich zmian jest stwierdzenie zakażenia koronawirusem, u jednego z członków ekipy. W takiej sytuacji, dogranie nowego terminu, dla wszystkich uczestników programu, którzy mają wiele swoich zobowiązań nie jest łatwe.

Mamy jednak nadzieję, że już niebawem uda się zażegnać problem, a wszystkie osoby pracujące na planie popularnego show wrócą do pełni zdrowia!

Jak informował portal "Życie Polska": SUKCES ROBERTA LEWANDOWSKIEGO NIE SPODOBAŁ SIĘ WSZYSTKIM. POST NA TEMAT NAJLEPSZEGO POLSKIEGO PIŁKARZA OPUBLIKOWAŁA MARTA KACZYŃSKA

Przypomnij sobie: EMERYCI I RENCIŚCI ROZCZAROWANI DANYMI PODANYMI PRZEZ GUS. WIADOMO JUŻ, ILE NAJPRAWDOPODOBNIEJ WYNIESIE TEGOROCZNA WALORYZACJA. ILE DOSTANĄ SENIORZY

Portal "Życie Polska" pisał również: NASTAŁ BARDZO TRUDNY CZAS W ŻYCIU MONIKI MROZOWSKIEGO. ZNANA AKTORKA WYZNAŁA NIEZWYKLE SMUTNĄ PRAWDĘ

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: TO BARDZO TRUDNY CZAS DLA JEDNEJ Z GWIAZD SERIALU "NA DOBRE I NA ZŁE". AKTORKA JEST ZROZPACZONA I NIE MOŻE POGODZIĆ SIĘ Z TYM, CO SIĘ STAŁO