Wielki koszmar dotknął syna Magdy Gessler, Tadeusza Mullera! 39-letni kucharz i restaurator przezywa prawdziwą tragedię! Jak donosi serwis „Super Express”, ogień całkowicie strawił należący do niego dom na Podlasiu! Doszło do potężnego pożaru, który gasiło aż 11 zastępów straży pożarnej z okolicy.

Tadeusz Muller marzył o zamieszkaniu w drewnianej posiadłości i rozwijaniu swojej działalności, również poprzez uprawę ekologicznych warzyw. Szczegóły tego, co stało się z domem należącym do syna Magdy Gessler są porażające!

Spłonął należący do Tadeusza Mullera drewniany dom na Podlasiu. Kucharz marzył o zamieszkaniu w nim i uprawie warzyw. Nieruchomość poszła z dymem!

Zdarzenie miało miejsce w ostatni poniedziałek, 17 stycznia po południu. Ukochany i wymarzony dom kucharza znajdował się we wsi Radziszewo-Króle na Podlasiu. Tadeusz Muller przyznaje, że jest zdruzgotany tym, co się stało i w jak błyskawicznym tempie jego marzenie poszło z dymem. Jeszcze nie udał się na miejsce pożaru.

- Ciężko będzie mi na miejscu oglądać to, co przez ostatnie dwa lata stworzyłem – wyznał w rozmowie z „Super Expressem” syn Magdy Gessler.

Jak informuje st. kpt. Wojciech Sokołowski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem, zgłoszenie wpłynęło do strażaków po godzinie 18.00 w poniedziałek. Na miejscu okazało się, że pożar poddasza i parteru budynku był już bardzo rozwinięty. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia i rozpoczęli akcję gaśniczą, która trwała wiele godzin.

Na miejscu pracował 11 zastępów straży pożarnej. Po ugaszeniu ognia przystąpiono do dogaszania tlących się elementów domu i rozbiórki nadpalonej konstrukcji.

Co zostało z domu syna Magdy Gessler? Niestety niewiele. Mowa o konstrukcji głównej budynku, która i tak została mocno nadpalona.

Jak informował portal "Życie Polska": NAGRANIE PEWNEGO LEŚNIKA, KTÓRE TRAFIŁO DO SIECI WYWOŁAŁO FURORĘ WŚRÓD INTERNAUTÓW. WIDOK NA FILMIKU JEST WRĘCZ BAJKOWY. TO RZADKO SPOTYKANE ZJAWISKO

Przypomnij sobie: KONRAD PIASECKI PRZEŻYWA BARDZO TRUDNE CHWILE. DO PUBLICZNEJ WIADOMOŚCI TRAFIŁY SZCZEGÓŁY OSTATNIEJ DROGI BLISKIEJ MU OSOBY. DZIENNIKARZ MA WSPARCIE

Portal "Życie Polska" pisał również: WIADOMO JUŻ, CO BYŁO PRZYCZYNĄ ROZSTANIA PARY ZNANYCH AKTORÓW. MIKOŁAJ ROZNERSKI I ADRIANA KALSKA NIE SĄ JUŻ RAZEM. ŚLUB PARY NIE DOJDZIE DO SKUTKU

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIADOMO JUŻ, JAKIEJ POGODY MOGĄ SPODZIEWAĆ SIĘ UCZNIOWIE PODCZAS ZIMOWYCH FERII. AURĘ PRZEPOWIEDZIAŁ JAROSŁAW KRET. POGODYNEK JEST ZASKOCZONY PROGNOZĄ