Kilka dni temu do wiadomości publicznej trafiły poruszające informacje o żałobie w rodzinie Konrada Piaseckiego. Znajomi i przyjaciele znanego dziennikarza z TVN i TVn24 zdecydowali się zamieścić w prasie wyrazy współczucia dla kolegi, informując w ten sposób o śmierci ojca prezentera programu „Kawa na ławę”. Rodzina dziennikarza samodzielnie zamieściła nekrolog.

Informacje o śmierci ojca dziennikarza znalazły się w sieci. Teraz poznaliśmy szczegóły pogrzebu taty jednej z najważniejszych postaci TVN.

Nie żyje ojciec Konrada Piaseckiego. Do sieci trafiły infomacje o pogrzebie bliskego dziennikarza

Jak dowiadujemy się z nekrologu zamieszczonego w „Gazecie Wyborczej” Jacek Piasecki, ojciec znanego dziennikarza zmarł 6 stycznia 2022 roku w wieku 87 lat. Z urodzenia był warszawiakiem, informatykiem i pasjonatem fotografii. Wiele lat pracował w Centrum Informatyki Przemysłu Budowlanego ETOB.

Dowiadujemy się, że pogrzeb ojca Konrada Piaseckiego odbędzie się we wtorek 25 stycznia 2022 o godzinie 10.00. Pochówek będzie miał miejsce na Cmentarzu Bródnowskim.

Jak przypomina serwis Gwiazdy WP, Konrad Piasecki jest dziennikarzem z blisko 30-letnim stażem w radiu i telewizji i nigdy nie dzielił się w mediach życiem prywatnym. O trudnych chwilach, szczególnie związanych z odejściem ukochanej mamy opowiedział dopiero podczas sesji pytań od internautów z okazji 20-lecia TVN24.

"Przeżyłem chorobę rodziców, śmierć mamy, będąc niemalże na antenie TVN24, mając z tyłu głowy, że coś takiego się rozgrywa wokół niej. To były chyba najtrudniejsze chwile w mojej pracy" – wyznał Konrad Piasecki.

Mama dziennikarza zmarła zaledwie kilka miesięcy przed śmiercią ojca.

Konrad Piasecki/YouTube @Himalaje Hipokryzji

Jak informował portal "Życie Polska": HUBERT URBAŃSKI MOCNO ZASKOCZYŁ SWOIM BARDZO NIETYPOWYM ZACHOWANIEM. KIEROWCY JADĄCY ZA NIM NIE WIEDZIELI, O CO CHODZI. GWIAZDOR TVN ZABLOKOWAŁ RUCH

Przypomnij sobie: JOANNA I JACEK KURSCY ZABRALI MAŁĄ CÓRECZKĘ W NIESAMOWITĄ PODRÓŻ! MAŁA ANNA KLARA TEODORA MIAŁA OKAZJĘ ZOBACZYĆ ZAKOPANE. TU JEJ RODZICE SIĘ ZARĘCZYLI

Portal "Życie Polska" pisał również: WYSZŁO NA JAW, CO NAPRAWDĘ SĄDZIŁ O SWOICH SYNACH RAJMUND KACZYŃSKI. SŁOWA OJCA LECHA I JAROSŁAWA KACZYŃSKICH ZASKAKUJĄ. OSTRZEGAŁ PRZED NIMI POLAKÓW

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: KRYSTYNA PAWŁOWICZ POSTANOWIŁA UDOSTĘPNIĆ PORUSZAJĄCY WPIS PEWNEJ INTERNAUTKI. CHODZI O PODEJRZANE RACHUNKI ZA ENERGIĘ. TO WAŻNE OSTRZEŻENIE DLA WIELU