Najnowsze informacje dotyczące jednej z postaci show – biznesu, o której jest w ostatnim czasie bardzo głośno. Barbara Kurdej – Szatan wychodzi na prostą po aferze. Właśnie otrzymała ciekawą propozycję. To może być szansa na powrót do mediów!

Słowa Barbary Kurdej – Szatan, które zostały wypowiedziane jakiś czas temu zapadły w pamięć niemalże wszystkim. Aktorka dała upust swoim emocjom i nie szczędziła słów w stronę Straży Granicznej. Co prawda, potem gwiazda starała się przepraszać oraz prostować swoją wypowiedź, lecz jej wizerunek medialny został już nadszarpnięty, a zaufanie, którym ją darzono także zmalało.

Kobiecie przerwano trwające kontrakty, fani zaczęli się od niej odwracać, a nowych propozycji aktorskich nagle przestało przybywać. Niestety, wszystko wskazywało na to, że owe kilka słów za dużo wpłynęło na karierę celebrytki druzgocąco. Okazuje się, że może jest jednak nadzieja na powrót?

Barbara Kurdej – Szatan właśnie otrzymała dużą propozycję!

Jedną z osób, które broniły aktorki była Krystyna Janda. Od początku w różnych wywiadach wypowiadała się o Kurdej – Szatan w ciepłych słowach dziwiąc się temu, że aż tak została odrzucona przez społeczeństwo. Dyrektorka Teatru Polonia oraz Och-Teatru postanowiła dać jej szansę i zaproponowała dużą rolę, o której na razie niewiele wiadomo.

- Jestem przerażona i wstrząśnięta komentarzami ludzi. Stopień chamstwa, wulgarności, podłości i okrucieństwa jaki zaprezentowali przeciwko pani Kurdej- Szatan internauci, z powodu Jej słusznych, naturalnych i zwyczajnie ludzkich emocji na widok krzywdy i niesprawiedliwości jest nieprawdopodobna. - brzmi fragment jednej z wypowiedzi Krystyny Jandy.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT