Najnowsza fotografia, która została opublikowana w mediach społecznościowych Mikołaja Roznerskiego mówi sama za siebie. Aktor pokazał nowego członka rodziny. Fani są zachwyceni! O kim mowa? Czy mężczyzna coś ukrywał?

Mikołaj Roznerski to bez cienia wątpliwości postać znana niemalże wszystkim, a zwłaszcza młodszemu pokoleniu. 38 – letni aktor swoje pierwsze kroki na deskach teatru stawiał już wiele lat temu w roku 2007, będąc na studiach.

Na dużym ekranie zadebiutował zaś w roku 2012 i od tamtej pory nieustannie otrzymuje kolejne propozycje aktorskie - zarówno filmowe, jak i serialowe. Mężczyzna od samego początku pojawienia się w show – biznesie zdobył sympatię widzów oraz tysiące fanów, a ta sytuacja trwa po dziś dzień.

Prywatnie Mikołaj Roznerski związany jest z Adrianą Kalską, z którą także grają parę w serialu “M jak Miłość”. Prędzej zaś związany był z Martą Juras, z którą doczekał się syna.

Ostatnio mężczyzna pochwalił się nowym członkiem rodziny! Tego nikt się nie spodziewał!

Czy Mikołaj Roznerski ukrywał coś przed fanami?!

Na najnowszej opublikowanej w mediach społecznościowej fotce widać aktora z dzieckiem. Jest to jednak nikt inny, jak bratanek Roznerskiego! Fani są zachwyceni i nie mogą napatrzeć się na dziecko.