Najnowszy przeprowadzony wywiad z Hanną Zborowską może zaskoczyć wielu fanów. Kobieta wyznała, że jest w nowym związku po kilkunastu latach małżeństwa. Okazuje się, że nie wszystko układa się po jej myśli... O co chodzi?

Hanna Zborowska jest postacią, która nie jest znana wszystkim. Mało kto wie, że jest ona siostrą... Zofii Zborowskiej, a zatem córką Wiktora Zborowskiego oraz Marii Winiarskiej. Dlaczego zatem o kobiecie dotychczas nie było głośno w mediach? Córka Zborowskich postawiła jednak na większą prywatność niż pozostała część rodziny i nie robi kariery w show – biznesie. Poza tym już od kilkunastu lat mieszka w Brazylii, gdzie wyszła za mąż i doczekała się dwóch córek.

Po 14 latach małżeństwa z Danielem Nevesem jednak stwierdzili, że nie pasują do siebie i postanowili wziąć rozwód. Po jakimś czasie Hanna Zborowska związała się z Marcelo Praça, jednak nie wszystko układa się tak, jak by tego chciała.

Nowy związek przyniósł problemy?

Hanna Zborowska wyznała, że po raz pierwszy od wielu lat poczuła motylki w brzuchu, jednak jedna z jej córek nie do końca akceptuje jej nowego partnera.

- Mila, czyli młodsza córka, potrafiła sobie to w głowie poukładać. Ale starsza córka ma wrażenie jakby zdradzała swojego tatę. – powiedziała.