Najnowsze informacje dotyczące jednego z najbardziej popularnych uczestników kultowego programu telewizyjnego “Rolnik szuka żony” właśnie ujrzały światło dzienne. Stanisław odmawia udziału w innych produkcjach. Fani są zaskoczeni!

Jak powszechnie wiadomo, program “Rolnik szuka żony” od samego początku jego emisji w stacji TVP skupia wokół siebie tysiące fanów, którzy z zapartym tchem oglądają poczynania swoich idoli szukających swojej drugiej połówki. Polacy i Polki uwielbiają ten format, ponieważ występują tu nie aktorzy, a zwykli, prości ludzie, z którymi nierzadko mogą się utożsamiać.

Jak w każdym programie w każdej edycji są uczestnicy o różnych osobowościach. Stanisław z najnowszej edycji pokazał siebie jako najbardziej tajemnicza osoba, a ostatecznie nie wybrał żadnej partnerki.

Odmawia dalszej współpracy

Wszyscy uczestnicy programu otrzymali propozycję zagrania w programie “Jaka to melodia”, lecz Stanisław zdecydowanie odmówił. Mężczyzna znalazł miłość poza programem i najwidoczniej nie zależy mu już na publikowaniu swojego wizerunku. Fani nie kryli zaskoczenia, lecz rozumieją jego decyzję i życzą mu jak najlepiej. Niebawem wszystkich rolników i rolniczki ponownie będzie można zobaczyć w ostatnim, świątecznym odcinku tej edycji.