Program „Ślub od pierwszego wejrzenia” od pierwszej emisji przyciąga przed ekrany telewizorów mnóstwo fanów. Zakończenie ostatniego sezonu wywołało jednak w fanach ogromną ilość emocji!

Co zaskoczyło widzów?

Jak podaje portal Wirtualna Polska ostatni sezon „Ślubu od pierwszego wejrzenia” nie zakończył się zbyt dobrze. Ze wszystkich par, tylko związek Anety oraz Roberta okazał się być szczęśliwym. Zarówno Kasia i Paweł oraz Julia i Tomek postanowili się rozstać.

Warto zaznaczyć, że powodem rozstania Julii oraz Tomka były uwagi mężczyzny na temat sylwetki Julii, natomiast Kasia i Paweł mimo deklaracji o rozwijaniu związku zdecydowali się pójść w swoje strony.

Co więcej, Paweł po emisji programu wyznał, że jest rozczarowany zachowaniem Kasi i niemiło zaskoczony. Także Julia miała wiele do zarzucenia swojemu partnerowi.

A jednak, wybrankiem nie jest Paweł!

Fani telewizyjnego show uznali jednak, że Julia oraz Paweł byliby świetną parą. Jak widać, widzowie nadal mają w pamięci poprzednią edycję, kiedy to Laura i Karol dobrali się „na własną rękę” kiedy ich partnerzy okazali się nietrafieni.

Okazuje się jednak, że Julia ma nieco inne zdanie na ten temat i postanowiła je głośno zaznaczyć, kiedy dobiegły do niej plotki, że rzekomo jest w związku z Pawłem.

- Helooooou, ja i Paweł nie jesteśmy parą. Nie doszukujcie się proszę teraz w każdej edycji pary, która sama się sparowała na własną rękę – napisała kobieta na profilu Pawła na Instagramie.

Co ciekawe, Julia faktycznie odnalazła miłość dzięki programowi. Jak się okazuje, swojego obecnego partnera poznała dzięki mediom społecznościowym. Nie jest to więc żaden z uczestników programu!

Jak informował portal "Życie Polska": AGATA DUDA ZADAŁA SZYKU PODCZAS CHARYTATYWNEGO KONCERTU. PIERWSZA DAMA POSTAWIŁA NA WYJĄTKOWO WYRAFINOWANĄ KLASYKĘ. OLŚNIŁA NIEMAL WSZYSTKICH GOŚCI

Przypomnij sobie: MONIKA MILLER ZNALAZŁA SIĘ W SZPITALU. WNUCZKA BYŁEGO PREMIERA POLSKI ZMAGA SIĘ NIEULECZALNĄ CHOROBĄ. PORUSZAJĄCE WYZNANIE CELEBRYTKI NA INSTAGRAMIE

Portal "Życie Polska" pisał również: DOROTA WELLMAN W MOCNYCH SŁOWACH O AGACIE DUDZIE. DZIENNIKARKA W ZASKAKUJĄCY SPOSÓB ODPOWIEDZIAŁA NA ISTOTNE PYTANIE O PIERWSZĄ DAMĘ. O CO CHODZI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JEST RATUNEK DLA ZWIĘDNIĘTYCH ROŚLIN DONICZKOWYCH. MOŻNA ŁATWO IM POMÓC WYKORZYSTUJĄC MOC NATURY. TRZEBA PODLAĆ JE RAZ W TYGODNIU SPECJALNYM NAPAREM