W trakcie programu Magdy Mołek, którego Dorota Wellman była gościem, dziennikarka została zapytana o możliwość przeprowadzenia wywiadu z Agatą Dudą. Reakcja gwiazdy TVN była naprawdę zaskakująca.

Opinia Wellman o Pierwszej Damie nie jest zbyt pochlebna. Dlaczego? Dziennikarka wyjaśnia, że prezydentowa nie wykorzystuje w pełni opcji, które daje jej nadana przez głosujących w wyborach Polaków funkcja.

Dorota Wellman od lata jest znana z bycia osobą niezwykle bezpośrednią i mówiącą wprost o polskiej rzeczywistości. Jakiś czas temu o Wellman zrobiło się głośno za sprawą felietonu w „Wysokich Obcasach” w którym postanowiła poddać krytycznej ocenie celebrytki i influencerki na Instagramie, które sprzedają swoją prywatność.

Tym razem dostało się Agacie Dudzie! Co powiedziała o niej dziennikarka?

Dorota Wellman w mocnych słowach o Agacie Dudzie! Dziennikarka przekonuje, że nie obchodzi ją, co Agata Duda ma do powiedzenia. Nie chciałaby wywiadu z nią!

Dorota Wellman była niedawno gościem na kanale Magdy Mołek i w programie „W moim stylu” postanowiła odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących sytuacji w Polsce, życiu polskich kobiet i ich roli w debacie publicznej. Mołek zadała Wellman pytanie o to, o co chciałaby zapytać Agatę Dudę w razie możliwości przeprowadzenia wywiadu z Pierwszą Damą.

Co zaskakujące, dziennikarka znana z dużegio doświadczenia w rozmowach ze znanymi osobami, w tym politykami nie chciałaby w ogóle przeprowadzać wywiadu z Pierwszą Damą! Dlaczego?

- Nie chcę rozmawiać z Agatą Dudą. Nie interesuje mnie, co ma do powiedzenia - wyjaśniła stanowczo, cytowana przez Pudelek.

Okazuje się, że zdaniem Wellman Agata Duda nie wykorzystuje do końca potencjału funkcji, jaką pełni dzięki głosom Polaków w wyborach prezydenckich. Prezydentowa zdaniem dziennikarki powinna reprezentować Polki w debacie publicznej i zająć się kwestią polskiego systemu edukacji z racji tego, że sama jest nauczycielką.

Jak informował portal "Życie Polska": KOBIETA PRACUJĄCA OD 30 LAT Z OJCEM TADEUSZ RYDZYKIEM WYJAWIŁA PRAWDĘ DOTYCZĄCĄ WYDARZEŃ W TORUNIU. OPOWIEDZIAŁA O POCZĄTKACH ISTNIENIA RADIA MARYJA

Przypomnij sobie: TEGO PRAWIE NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ! ZNANA PARA AKTORÓW POSTANOWIŁA SIĘ ROZWIEŚĆ PO 22 LATACH ZWIĄZKU. EWA GAWRYLUK I WALDEMAR BŁASZCZYK SIĘ ROZSTALI

Portal "Życie Polska" pisał również: CENTRA HANDLOWE MOGĄ DOCZEKAĆ SIĘ PRZERW W GODZINACH OTWARCIA. POWÓD JEST NAPRAWDĘ ZASKAKUJĄCY I TO KRÓTKO PRZED ŚWIĘTAMI. PRĄD STAJE SIĘ DEFICYTOWY

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WIADOMO JUŻ, CO STANIE SIĘ Z WAŻNĄ ULGĄ OD 2022 ROKU. WIELE NOWOŚCI NIE PRZYPADNIE DO GUSTU RODZICOM W POLSCE. ZMIANY W ZWIĄZKU Z POLSKIM ŁADEM