Co roku Sylwester w każdym kraju świętowany jest bardzo hucznie. Nie inaczej będzie i tym razem. Telewizja Polska postanowiła zorganizować tegoroczną wielką zabawę w zimowej stolicy Polski – Zakopanem.

Kto zagości na scenie Telewizji Polskiej w tym roku?

Jak przypomina portal Jastrząb Post, rok temu podczas Sylwestra z TVP Polacy mogli bawić się przy muzyce Cleo, Zenka Martyniuka czy też Viki Gabor. Kto pojawi się na sylwestrowej scenie w tym roku?

Wcześniej podano już do wiadomości, że jedną z gwiazd będzie Maryla Rodowicz. Dziennikarze portal Jastrząb Post dowiedzieli się natomiast, że kolejną artystką, która pojawi się na Sylwestrze Marzeń z Dwójką będzie Magdalena Narożna wraz ze swoim zespołem – Piękni i Młodzi.

Magdalena Narożna wyjawiła, jak zmieniły się stawki dla artystów

Co więcej, podczas rozmowy z dziennikarzem Jastrząb Post, znana wokalistka podjęła temat wynagrodzeń za koncerty. Czy po pandemii cokolwiek uległo zmianie?

- Nasz menager dba o to, aby było stabilnie. Zostajemy w tej samej stawce. Nie zauważyłam za dużych zmian. Jedyne co, to jest mniej koncertów. To jest jedyna kwestia, która się zmieniła – zaznaczyła gwiazda.

Na razie w tajemnicy pozostaje reszta wykonawców, którzy wystąpią podczas Sylwestra Marzeń z Dwójką. Weźmiecie udział w sylwestrowym szaleństwie?

Jak informował portal "Życie Polska": AGATA DUDA ZADAŁA SZYKU PODCZAS CHARYTATYWNEGO KONCERTU. PIERWSZA DAMA POSTAWIŁA NA WYJĄTKOWO WYRAFINOWANĄ KLASYKĘ. OLŚNIŁA NIEMAL WSZYSTKICH GOŚCI

Przypomnij sobie: MONIKA MILLER ZNALAZŁA SIĘ W SZPITALU. WNUCZKA BYŁEGO PREMIERA POLSKI ZMAGA SIĘ NIEULECZALNĄ CHOROBĄ. PORUSZAJĄCE WYZNANIE CELEBRYTKI NA INSTAGRAMIE

Portal "Życie Polska" pisał również: DOROTA WELLMAN W MOCNYCH SŁOWACH O AGACIE DUDZIE. DZIENNIKARKA W ZASKAKUJĄCY SPOSÓB ODPOWIEDZIAŁA NA ISTOTNE PYTANIE O PIERWSZĄ DAMĘ. O CO CHODZI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: JEST RATUNEK DLA ZWIĘDNIĘTYCH ROŚLIN DONICZKOWYCH. MOŻNA ŁATWO IM POMÓC WYKORZYSTUJĄC MOC NATURY. TRZEBA PODLAĆ JE RAZ W TYGODNIU SPECJALNYM NAPAREM