Jak podaje portal "Jastrząb Post", zdjęcie, które Magdalena Narożna dodała ostatnio na swoje instagramowe konto, mocno zaskoczyło intrnautów. Wokalistka zespolu disco polo pokazała się na nim w zupełnie innej odsłonie. Według fanów odmłodziła się o kilka lat i wygląda świetnie. Myślicie, że pozostanie na dłużej przy takim image'u?

Okazuje się, że na potrzeby premiery nowego utworu zrezygnowała z charakterystycznego platynowego irokeza i zaprezentowała się w delikatnych blond loczkach. Jak wygląda? O wiele delikatniej, kobieco i młodziej. Sami zobaczcie.

Jeju, jak pięknie w tych włoskach! Wyglądasz zjawiskowo! fani

Przypomnijmy, że Magdalena Narożna to jedna z najbardziej rozpoznawalnych wokalistek branży disco polo. Zadebiutowała wraz z zespołem Piękni i Młodzi w programie muzycznym "Must Be The Music'", dzięki któremu zyskała sławę. Dobra passa jej grupy trwała aż do rozpadu małżeństwa piosenkarki i skandali związanych z odejściem Dawida Narożnego z bandu.

Teraz po rocznej przerwie od koncertowania Magda powróciła do show-biznesu, biorąc udział w show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", w którym ostatecznie zajęła szóste miejsce. Wokalistka szykuje wraz z zespołem niespodziankę dla fanów i już niedługo przedstawi im nowy utwór.

Nie możecie się doczekać?

To również może Cię zainteresować: "Pytanie Na Śniadanie" Sobie Nagrabiło. Widzowie Wściekli. O Co Poszło

Zobacz także: Żona Mistera Pochwaliła Się Życiowymi Zmianami. Co Słychać U Kamili Maślak