Najnowsze wydanie popularnego programu emitowanego przez Telewizję Polską zdobyło zaskakująco dużą popularność. Wszystko to za sprawą wpadki Jarosława Jakimowicza w telewizji na żywo. Taki błąd nie zostanie zapomniany! Koniecznie przeczytaj, o co chodzi!

Jarosław Jakimowicz to postać, która od lat budzi kontrowersję. Mężczyzna od początku swojej kariery telewizyjnej nie cieszył się dużym zainteresowaniem ze strony producentów i reżyserów i zagrał tylko w jednym filmie. Potem, chcąc utrzymać swoją pozycję w show – biznesie wziął udział w kultowym “Big Brotherze”.

Ostatecznie jednak udało mu się dostać na stałe do show – biznesu, gdyż aktualnie prowadzi program “W kontrze” na TVP.

Tej wpadki nikt nie zapomni!

Jak wiadomo, wpadki są czymś, na co widzowie przed telewizorami tylko czekają. Dziennikarze oraz prezenterzy telewizyjni muszą więc nieustannie zachowywać czujność i myśleć o tym, co mówią. Nie zawsze się to udaje, co widać chociażby w wielu filmach na platformie YouTube, gdzie komuś udało się nagrać czyjąć potyczkę.

Jarosław Jakimowicz w ostatnim odcinku programu wspomniał o popularnym bohaterze bajek dla dzieci, Pinokio. Powiedział przy tym, że kukła została wystrugana przez... Giuseppe, a nie Gepetto! Cóż, był blisko.JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT