Najnowsze nagranie, które pojawiło się w sieci robi prawdziwy szał, każdy musi je zobaczyć. Popularny wokalista wykonujący muzykę cygańską pokazał ostatnio swoje mieszkanie. Wnętrza domu Dona Vasyla wprawiają w osłupienie! Są wprost nieprawdopodobne, jak w pałacu!

Don Vasyl to postać, o której słyszał niemalże każdy - zarówno młodsi, jaki starsi słuchacze, mimo iż muzyka, jaką tworzy dedykowana jest ściśle określonej grupie odbiorców. Romsko – polski piosenkarz jest jednym z najpopularniejszych twórców w tej kategorii muzycznej.

Ze względu na ogromne przywiązanie do swojej kultury od ponad 24 lat organizuje w Ciechocinku “Międzynarodowy Festiwal Piosenki i Kultury Romów”, który cieszy się coraz większym uznaniem i popularnością. Za swoją szeroką i wieloletnią działalność w tej dziedzinie otrzymał odznakę “Zasłużonego Działacza Kultury”.

Te wnętrza to prawdziwy luksus!

Jak to bywa w kulturze romskiej, często stawia się na przepych. Tak też jest w domu Dona Vasyla, który postanowił podzielić się z fanami swoimi wnętrzami. Artysta mieszka w okolicach Włocławka w luksusowym pałacu, a w środku dominują kolory iście królewskie: biel, czerwień i złoto. Wiele elementów, jak ramy obrazów, schody, meble wykonane są w zabytkowym stylu przypominając wnętrze zamku.

Don Vasyl / screen z video pomponik.plJAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIEPL”: WIELKA STRATA DLA MILIONÓW POLAKÓW. NIE MA JUŻ WŚRÓD NAS LEGENDARNEGO AKTORA. WYBITNĄ POSTAĆ POLSKIEJ KULTURY OPŁAKUJĄ JEGO WIELBICIELE. MIAŁ 90 LAT