Kolejny odcinek będzie odcinkiem finałowym popularnego muzycznego show „The Voice of Poland”. W finale zobaczymy Martę Burdynowicz, Wiktora Dydułę, Rafała Kozika i Bartosza Madeja. Internauci są przekonani o wygranej jednego z uczestników!

Kto wygra muzyczne show?

Jak podaje portal Plotek, internauci z pełną stanowczością twierdzą, że to właśnie Wiktor Dyduła wygra obecną edycję programu. Od samego początku mężczyzna był bardzo charakterystyczny i wiele wskazywało na to, że przejdzie do finału.

- Wgniotło mnie w fotel. Musi wygrać, jest najlepszy. A nawet, jeżeli jakimś cudem mu się nie uda, to i tak kupię bilety na koncerty;

- Wszyscy ładnie śpiewają, ale Wiktor się wyróżnia i jak dla mnie, to właśnie on za tydzień powinien zdecydowanie wygrać program – to tylko niektóre z wielu komentarzy, jakie pojawiły się na instagramowym profilu programu.

O wygranej Wiktora przekonana jest także uczestniczka programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" - Anita Szydłowska. Kobieta jest przekonana o wygranej Wiktora, jednak bardzo mocno kibicuje także jedynej uczestniczce finału - Marcie.

Finał „The Voice of Poland” transmitowany będzie na TVP2 już jutro, 4 grudnia. Czy Wy także obstawiacie wygraną Wiktora czy może macie swoich faworytów?