Najnowsze informacje dotyczące kultowego programu rozrywkowego “The Voice of Poland”, które właśnie pojawiły się w sieci mogą mocno zaskoczyć naprawdę sporo osób. Okazuje się, że nadchodzą spore zmiany... Czy nie zobaczymy już Tomsona i Barona w składzie jurorskim? Wszystko na to wskazuje. Fani nie kryją ogromnego zaskoczenia!

Nie da się ukryć, że programy rozrywkowe odkrywające talenty cieszą się w Polsce ogromnym zainteresowaniem. “The Voice of Poland” od samego początku emisji skupia wokół siebie tysiące fanów oraz chętnych uczestników, a liczby te nieustannie rosną.

Ponadto, program jest tak popularny, że postanowiono uruchomić poza wersją podstawową dwie dodatkowe dedykowane dzieciom oraz seniorom. W ten sposób w programie szanse są bardziej wyrównane i skończyły się komentarze od fanów, że dany uczestnik miał większe szanse ze względu na wiek.

W ciągu tych kilku lat skład jurorski się zmieniał, a aktualny prezentuje się następująco: Sylwia Grzeszczak, Tomson i Baron z zespołu Afromental, Justyna Steczkowska oraz Marek Piekarczyk.

Wielkie zmiany!

Okazuje się, że od następnej edycji prawdopodobnie nastąpią wielkie zmiany! Jak donoszą media, odejść mają członkowie zespołu Afromental oraz Sylwia Grzeszczak, a na ich miejsce ma pojawić się za to Ewa Farna oraz Ewelina Lisowska. Czy tak naprawdę będzie?