Najnowsze fotografie czy nagrania z udziałem Dody, które właśnie pojawiły się w sieci są zaskoczeniem dla tysięcy osób. To, że kobieta właśnie się rozwiodła wie niemalże każdy, ale że z tej okazji zrobi ogromną imprezę - tego nikt się nie spodziewał! Owa impreza odbyła się w stylu Dody, czyli w pełni luksusu!

Doda, a właściwie Dorota Rabczewska to postać tak charakterystyczna, że zna ją niemal każdy - zarówno młodsze pokolenia, jak i starsze. Kobieta zasłynęła nie tylko ze swojej twórczości muzycznej, ale przede wszystkim dzięki swojej osobowości, bezpośredniości oraz odważnym stylizacjom, które ubiera nie tylko na scenę, ale także na co dzień. Doda od zawsze nazywa siebie jako “Królowa”, a fani od lat jej w tym wtórują i... tak już zostało.
Od kilku dni o artystce jest nad wyraz głośno za sprawą rozwodu z Emilem Stępniem, z którym w ostatnich miesiącach dochodziło do głośnych i medialnych sporów. Gwiazda przyznała, że w związku czuła się psychicznie źle - nic więc dziwnego, że celebruje owe rozstanie.

Impreza w stylu Dody!

Oczywistym jest fakt, że impreza odbędzie się w stylu gwiazdy, czyli... z przytupem! Rozwódka podjechała pod jeden z warszawskich klubów siedząc na dachu limuzyny, czym zrobiła wielkie show – potem zabawa tylko nabierała rozmachu.